Naglowek uzytkownika ZarysZdarzen
Ostatnio widziany/a: 2013-11-13 16:32:27
19 lat , mężczyzna
Nie jestem inteligentny, w szkole powtarzałem rok szkolny, Ze wszystkich przedmiotów miałem same zagrożenia, lecz poezja wypełnia me serce i nie chce zaprzestać więcej ...
Znajomy z sąsiedztwa
16 logowań
Czeladnik poezji
13 wierszy
Debiutant
0 książek
Debiutant
0 opowiadań
Debiutant
0 recenzji
Zdjęcia użytkownika ZarysZdarzen
Aktywnosc użytkownika ZarysZdarzen
ZarysZdarzen
Nowy komentarz do wiersza Barwy, emocje i uczucia: Już 3 lata siedzę nad poezją, na początku to były jedynie Pamiętniki później przerodziło się to w poezje, która wypełnia me serce pozytywnymi wspomnieniami odkąd pamiętam... Moje życie było owiane we wiele porażek życiowych i także związane z niespełnioną miłością, która pozostawiła po sobie tęsknotę nie do opisania w żadnych artykułach i prozach o tej właśnie tematyce przewodniej... Nauka od zawsze była dla mnie wielkim trudem dopóki nie zacząłem słyszeć głosów w głowie z czasem się one kumulowały, miałem skierowanie do Szpitala Psychiatrycznego w Gdańsku, lecz nie pojechałem ponieważ to właśnie poezja mnie ulecza w mych dokonaniach, nie proszę o sławę czy pieniądze - nie jestem materialistą... jest mi to potrzebne zastępuje mi to leki, które przynoszą negatywny skutek każdego dnia... Poezja to całe moje życie, dla innych to jedynie hobby, lecz dla mnie to styl bycia, myślę o tym cały czas na okrągło... dlatego twa opinia jest dla mnie bezcenna ;) Będę dodawał na ten portal moje wiersze z czasem osiągnę perfekcyjność, masz moje słowo ;)))
2013-10-26 20:28:30
ZarysZdarzen
Nowy komentarz do wiersza Barwy, emocje i uczucia: Dziękuję :) to na prawdę wiele dla mnie znaczy, w tamtych pracach starałem się znaleźć oparcie w Bogu a tu postawiłem na koloryt, uczucia i emocje ;) jeszcze raz wielkie dzięki :)))
2013-10-26 18:29:20
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów