Wygraj książkę "Babcia Rabuś"!

Start: 2013-10-29
Koniec: 2014-01-30

Nagrody: egzemplarze książki "Babcia Rabuś", ufundowane przez Dom Wydawniczy Mała Kurka
Informacje o konkursie:

To przepiękna i mądra, choć utrzymana w żartobliwym stylu, opowieść o Babci i wnuczku. Skazani na siebie w piątkowe wieczory, spędzają je na grze w scrabble i degustowaniu zupy kapuścianej. Dla chłopca to udręka, Babcia jest dla niego nudną staruszką, która roztacza dookoła zapach kapusty. Sytuacja jednak zupełnie się zmienia, kiedy wnuczek odkrywa w puszce po ciasteczkach kamienie szlachetne. Rozpoczyna się niezwykła przygoda, która dla Babci okazuje się ostatnią. 

 

Babcia Rabuś porusza problem kontaktów międzypokoleniowych, uczy patrzenia na ludzi i odkrywania tego, co w nich najlepsze. Pokazuje, że nie należy odrzucać innych ze względu na wiek. Starsze osoby mają wiele do zaoferowania - całe swoje doświadczenie życiowe, dystans do rzeczywistości, radzenie sobie w różnych okolicznościach. Polecamy książkę, która ukazała się nakładem Domu Wydawniczego Mała Kurka pod patronatem serwisu Granice.pl Zapraszamy do lektury jej premierowego fragmentu oraz do udziału w konkursie, który poświęcony jest właśnie Babci Rabuś.

 

Udział w konkursie:

Tym razem zapraszamy Was do konkursu mocno nietypowego. Aby wziąć w nim udział, musicie wykonać zdjęcie, ilustrujące hasło "na tropie". Może to być zdjęcie z książką lub bez książki. Może to być zdjęcie małych detektywów, którzy chcieliby przeczytać książkę Davida Walliamsa lub detektywów całkiem dorosłych. Wyślijcie je na adres pr@wwpol.com z hasłem konkurs "Babcia Rabuś" oraz z własnymi danymi adresowymi. Najciekawsze fotografie opublikujemy w naszym profilu na Facebooku, a część z nich również nagrodzimy książkami idealnymi na Mikołajki! Serdecznie zapraszamy do udziału!


Więcej info: http://www.granice.pl/ksiazka,babcia-rabus,287524
Wyniki:
W pierwszej edycji naszego konkursu nagrody otrzymają: Karolina Woźniak, Aleksandra Filipowska i Iza Kamińska. Równocześnie informujemy, że spośród autorów nadesłanych zdjęć, które nie zostały jeszcze zamieszczone w profilu serwisu na Facebooku, oraz spośród autorów, którzy swoje zdjęcia dopiero nadeślą, wybierzemy kolejnych laureatów.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet, jeśli nie lubisz czytać
Pax
Nieja i ja
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów