Wygraj książkę „Dziewczyna z daleka"

Start: 2017-03-13
Koniec: 2017-03-19

Nagrody: egzemplarze książki „Dziewczyna z daleka", ufundowane przez Wydawnictwo Novae Res
Informacje o konkursie:

Nowa powieść Magdaleny Knedler - Dziewczyna z daleka - to słodko-gorzka opowieść o miłości, zemście i zbrodni, z wielką historią w tle.

 

W pewien styczniowy poranek w domu prawie stuletniej Nataszy Silsterwitz zjawia się młody Anglik, Artur Adams. Przywozi ze sobą kopertę wypełnioną starymi fotografiami i srebrną piersiówkę, na której widok Nataszę ogarnia panika. Kobieta ma pewność, że ten mężczyzna przynajmniej w części zna jej dramatyczną przeszłość. Przeszłość, o której nie powiedziała nikomu – nawet najbliższej rodzinie. Adams z determinacją dąży do rozmowy z nestorką, a ona wie, że nie będzie w stanie przed nim uciec. I oto – u schyłku życia – przyjdzie jej wyjawić prawdę o sobie. Przed Arturem, ale i przed własną wnuczką, gdyż to właśnie ich Natasza zabiera w pełną napięcia podróż do przeszłości - na przedwojenną Wileńszczyznę i skutą lodem Syberię. Warto dołączyć do nich w tej podróży. Książkę Dziewczyna z daleka poleca Wydawnictwo Novae Res. Warto po nią sięgnąć, warto również wziąć udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony. 

 


Powieść Dziewczyna z daleka bierze udział w plebiscycie „Najlepsza książka na wiosnę". Można na nią głosować na www.ksiazkanawiosne.pl Na osoby, które to uczynią, na tych, którzy zachęcać będą do głosowania znajomych i na tych, którzy prześlą uzasadnienie dokonanego wyboru, czekać będą zestawy liczące nawet 20 nagród książkowych! 


  

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy podać pytanie, jakie chcielibyście zadać autorce książki, Magdalenie Knedler. Warto również dodać Dziewczynę z daleka do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 19 marca 2017 - trzeba więc się pospieszyć. 

 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!


Więcej info: http://www.granice.pl/ksiazka,dziewczyna-z-daleka,5913981
Wyniki:
Laureatami konkursu zostali:

Ewa Lubera, Kraków

Urszula Koszarek, Bukowina Tatrzańska

Małgorzata Jagielska, Warszawa

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet, jeśli nie lubisz czytać
Pax
Nieja i ja
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów