Wygraj książkę „Jasna sprawa"

Start: 2017-06-13
Koniec: 2017-06-19

Nagrody: egzemplarze książki „Jasna sprawa"
Informacje o konkursie:
Weronika – pokiereszowana przez życie młodziutka dziewczyna z dwójką dzieci, nieufna i ostrożna, nastawiona na egzystencję bez drugiej połówki. 

Radek – chłopak, który nie ma pojęcia o problemach finansowych, cierpi na przesyt zainteresowania ze strony płci przeciwnej i absolutnie nie wierzy w żadną miłość. 

A pomiędzy nimi Marta, która wobec tej dwójki ma własne plany oraz nieprzewidywalne, choć urocze, bliźnięta zwane Be-Be. 

Kto będzie górą w tej rozgrywce? Marta czy jej przyjaciele? Aby się o tym przekonać, warto sięgnąć po Jasną sprawę - nową powieść Małgorzaty J. Kursy. Do lektury zaprasza Wydawnictwo Lucky, warto również wziąć udział w konkursie, który poświęcony jest właśnie nowej powieści Małgorzaty J. Kursy. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy podać pytanie, jakie chcielibyście zadać autorce książki, Małgorzacie J. Kursie. Warto również dodać Jasną sprawę do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 19 czerwca 2017 - trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Więcej info: http://www.granice.pl/ksiazka,jasna-sprawa,5967020Wypełnij poniższy formularz:


Jakie pytanie chcielibyście zadać autorce książki, Małgorzacie Kursie?

Podaj swój adres email:
Imię:
Nazwisko:
Adres (z kodem pocztowym):
Akceptuję regulamin portalu granice.pl oraz wyrażam zgodę na regularne otrzymywanie subskrypcji reklamowej i informacyjnej wortalu Granice.pl oraz firmy W&w. Akceptuję fakt, że do czasu rozstrzygnięcia konkursu mój adres e-mail musi pozostać do dyspozycji redakcji serwisu Granice.pl w celu wyłonienia zwycięzcy. Posiadam również świadomość tego, że zawsze mogę usunąć swoje dane, używając formularza, który znajduje się pod adresem http://www.granice.pl/usun_mail_konkursowy
Zwycięzca konkursu jest wybierany w następujący sposób: a) wypadku pytania otwartego zwycięzca wybierany jest przez jury złożone z redaktorów wortalu Granice.pl lub / i przedstawicieli wydawnictwa fundującego nagrody b) W przypadku pytań zamkniętych wygrywa osoba, która pierwsza udzieli odpowiedzi. W wypadku większej liczby nagród, nagrody te przypadają co setnej osobie - do wyczerpania puli.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet, jeśli nie lubisz czytać
Pax
Nieja i ja
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów