Wygraj książkę „Nieustępliwa"

Start: 2017-03-14
Koniec: 2017-03-20

Nagrody: egzemplarze książki „Nieustępliwa"
Informacje o konkursie:

CZY ZNASZ SWOJEGO WROGA? Twój nieprzyjaciel jest zdeterminowany, aby zniszczyć wszystko, co jest dla ciebie ważne. Jego działanie jest strategiczne i świadome. Robi to nawet w tej chwili – obierając za cel precyzyjnie wybrane sprawy w twoim sercu i umyśle, w twoim domu oraz życiu. 

 

Książka Nieustępliwa to plan bitwy – podręcznik, który umożliwi ci kontratak. Powstrzymanie wroga przy pomocy skutecznej broni, jaką jest modlitwa. 

 

Autorka książek z listy bestsellerów „New York Timesa”, Priscilla Shirer, przenosi swoją rolę z filmu „War Room – siła modlitwy” na grunt codziennego życia, podejmując tematy, które dotykają ciebie najbardziej: twoja tożsamość, rodzina, troski, presje i napięcia, pokusy, lęki, twoje postawy i wiele innych. Każdy rozdział demaskuje okrutne, podstępne zamiary twojego wroga względem ciebie i kluczowych aspektów twojego życia, a następnie wprowadza cię w sztukę tworzenia spersonalizowanych strategii modlitwy, przy pomocy znajdujących się w książce gotowych szablonów, które możesz wyciąć, powiesić na ścianie i wykorzystać w modlitwie, zgodnie z własnymi potrzebami. Jedno nie ulega wątpliwości: zwycięstwa nie są dziełem przypadku. Nieustępliwa to praktyczny, powalający na kolana, a także przełamujący rezygnację i zniechęcenie podręcznik skutecznej i zdecydowanej modlitwy. Książkę poleca Wydawnictwo Szaron. Warto po nią sięgnąć, warto również wziąć udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony. 

 


Książka Nieustępliwa bierze udział w plebiscycie „Najlepsza książka katolicka". Można na nią głosować na www.ksiazkakatolicka.pl Na osoby, które to uczynią, na tych, którzy zachęcać będą do głosowania znajomych i na tych, którzy prześlą uzasadnienie dokonanego wyboru, czekać będą zestawy liczące nawet 10 nagród książkowych! 


  

Udział w konkursie:

 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Warto również dodać Nieustępliwą do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 20 marca 2017 - trzeba więc się pospieszyć. 

 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!


Więcej info: http://www.granice.pl/ksiazka,nieustepliwa,5923390
Wyniki:
Laureatami konkursu zostali:

Anna Bryłka, Warszawa

Kamila Bankiewicz, Stanisławów

Magda Prądzińska, Bydgoszcz

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet, jeśli nie lubisz czytać
Pax
Nieja i ja
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów