Wygraj książkę o ks. Blachnickim

Start: 2017-03-21
Koniec: 2017-03-27

Nagrody: egzemplarze książki „Ks. Franciszek Blachnicki. Biografia i wspomnienia"
Informacje o konkursie:

Pierwsze skojarzenie z nazwiskiem "Blachnicki"? Oaza. Słuszne i niesłuszne. Słuszne - bo rzeczywiście temu dziełu poświęcił swoją działalność duszpasterską. Niesłuszne - bo jego życie i doświadczenie Boga było znacznie bogatsze. Był jednym z tych szaleńców Boga, którzy wsłuchani w Jego głos idą za Nim bez względu na okoliczności.

 

Biografia założyciela Ruchu Światło-Życie pokazuje, jak bardzo swoją działalnością wyprzedzał on swoje czasy. Swoją charyzmą przyciągał wielu entuzjastów nowych idei duszpasterskich, wśród których był bp Karola Wojtyła, ale miał również wokół siebie wielu przeciwników. Publikacja została wzbogacona osobistymi wspomnieniami i zdjęciami żyjących jeszcze współpracowników ks. Blachnickiego oraz uczestników pierwszych oaz rekolekcyjnych. Swoimi refleksjami podzielili się m.in. bp Jan Szkodoń i bp Grzegorz Ryś. Książkę Ks. Franciszek Blachnicki. Biografia i wspomnienia poleca Wydawnictwo M. Warto po nią sięgnąć, warto również wziąć udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony. 

 


Publikacja Wydawnictwa M bierze udział w plebiscycie „Najlepsza książka katolicka". Można na nią głosować na www.ksiazkakatolicka.pl Na osoby, które to uczynią, na tych, którzy zachęcać będą do głosowania znajomych i na tych, którzy prześlą uzasadnienie dokonanego wyboru, czekać będą zestawy liczące nawet 10 nagród książkowych! 


  

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Warto również dodać publikację Ks. Franciszek Blachnicki. Biografia i wspomnienia do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 27 marca 2017 - trzeba więc się pospieszyć. 

 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

 


Więcej info: http://www.granice.pl/ksiazka,ks-franciszek-blachnicki-biografia-i-wspomnienia,5929943
Wyniki:
Laureatami konkursu zostali:

Magdalena Tymper, Poznań

Emil Kołaczyk, Radom

Małgorzata Zberowska, Czernice Borowe

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet, jeśli nie lubisz czytać
Pax
Nieja i ja
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów