Wygraj książkę „Tajemnice Fatimy"

Start: 2017-03-14
Koniec: 2017-03-20

Nagrody: egzemplarze książki „Tajemnice Fatimy"
Informacje o konkursie:

Tajemnice Fatimy to wyjątkowa, bogato ilustrowana książka o najbardziej doniosłych objawieniach w XX wieku. Jest ona efektem półtorarocznej pracy i kilku podróży zagranicznych reportera Grzegorza Górnego oraz fotografa Janusza Rosikonia - tandemu autorskiego, znanego z wielu śledztw dziennikarskich z pogranicza nauki i religii.

 

Z jednej strony publikacja zawiera nieznane szerzej szczegóły i relacje dotyczące objawień fatimskich, z drugiej zaś - unikalny materiał fotograficzny. Nikt na świecie nie opublikował jeszcze książki na ten temat z tak wieloma wątkami i zdjęciami. Autorzy dotarli do świadków opisywanych wydarzeń w Portugalii, Watykanie, Austrii czy Słowacji. Rozmawiali m.in. z takimi postaciami, jak np. rzecznik prasowy Jana Pawła II Joaquin Navarro-Valls czy długoletni rektor sanktuarium fatimskiego ks. Luciano Guerra. W rezultacie powstała książka łącząca narrację książki detektywistycznej, śledztwa historycznego oraz eseju o duchowości. Przeplatają się w niej dwa światy - nasycona brutalnością opowieść polityczna oraz pełna tajemniczości rzeczywistość nadprzyrodzona. Poznajemy nieznane szerzej, zaskakujące wydarzenia, które miały wpływ na los ludzkości w XX i XXI wieku. Lektura dla każdego, kto chce poznać mechanizmy rządzące światem. Książkę poleca Wydawnictwo Rosikon Press. Warto po nią sięgnąć, warto również wziąć udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony. 

 


Książka Tajemnice Fatimy bierze udział w plebiscycie „Najlepsza książka katolicka". Można na nią głosować na www.ksiazkakatolicka.pl Na osoby, które to uczynią, na tych, którzy zachęcać będą do głosowania znajomych i na tych, którzy prześlą uzasadnienie dokonanego wyboru, czekać będą zestawy liczące nawet 10 nagród książkowych! 


 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Warto również dodać Tajemnice Fatimy do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 20 marca 2017 - trzeba więc się pospieszyć. 

 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!


Więcej info: http://www.granice.pl/ksiazka,tajemnice-fatimy-najwiekszy-sekret-xx-wieku,5931345
Wyniki:
Laureatami konkursu zostali:

Agnieszka Łabuś-Kaźmierczak, Łódź

Paulina Luberda, Wrocław

Aneta Zagraba, Trawniki

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet, jeśli nie lubisz czytać
Pax
Nieja i ja
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów