Wyzwanie czytelnicze - fantastyka 2017

Start: 2017-02-02
Koniec: 2017-06-02

Nagrody: zestawy książek, ufundowane przez Wydawnictwo Papierowy Księżyc
Informacje o konkursie:

Wciąż przeglądamy Wasze biblioteczki, próbując rozstrzygnąć roczne wyzwania czytelnicze z minionego roku. Coraz więcej osób przyłącza się również do naszych wyzwań czytelniczych 2017, w których wygrać możecie między innymi zestawy liczące 52 książki, 26 książek i 12 książek. Zgodnie z Waszą sugestią w specjalnym wątku na naszym forum, chcemy nasze wyzwania nieco rozwinąć i uzupełnić. Na przykład: zachęcając do czytania książek należących do określonego gatunku czy dotyczących konkretnej tematyki.

 

Wspólnie z Wydawnictwem Papierowy Księżyc chcemy zaprosić Was do udziału w kolejnym wyzwaniu. Zachęcamy, byście do 2 czerwca 2017 sięgali po szeroko pojętą fantastykę. Oczywiście w tym miejscu szczególnie zachęcamy do lektury książek opublikowanych nakładem Wydawnictwa Papierowy Księżyc, jednak nie jest to warunek konieczny, by dany tytuł kwalifikował się do wyzwania.

 

Wśród książek Papierowego Księżyca znajdziecie publikacje bardzo różne - zarówno fantastykę z pogranicza horroru, science fiction i fantasy, paranormal i urban fantasy, fantastykę dla młodzieży, dla kobiet, fantastykę humorystyczną, stąd zapewne każdy z czytelników znajdzie odpowiednie dla siebie pozycje.

 

Nie określamy liczby publikacji, które musicie przeczytać. Nie określamy konkretnych tytułów, choć poniżej prezentujemy kilka propozycji wydawnictwa, po które - być może - zechcecie sięgnąć.

 

Aby wziąć udział w naszym wyzwaniu, po prostu:

 

- wypowiedzcie się w specjalnym temacie na naszym forum, zgłaszając się w ten sposób

 

- utwórzcie półkę w swojej wirtualnej biblioteczce i nazwijcie ją "Wyzwanie - fantastyka 2017"

 

- dodawajcie na nią przeczytane książki, podobnie jak w przypadku wyzwania głównego, oznaczając książki jako przeczytane, oceniając je i dodając opinie o nich.

 

W czerwcu zapoznamy się z Waszymi zgłoszeniami i wybierzemy laureatów, którzy otrzymają specjalne zestawy książek, bazujące na Waszych czytelniczych zainteresowaniach. Pamiętajcie, że ze wszystkimi książkami Wydawnictwa Papierowy Księżyc zapoznać się możecie w profilu wydawcy w naszym serwisie

 

-> Weźcie udział w naszym wyzwaniu!

 


Więcej info: http://www.granice.pl/forum.php?content=post&id_p=1103&id_k=0
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet, jeśli nie lubisz czytać
Pax
Nieja i ja
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów