AngularJS. Praktyczne przykłady

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2015-11-27
Dodał/a książkę:helion

Praktyczne wprowadzenie do AngularJS!

AngularJS to szkielet, który pozwolił tworzyć zaawansowane aplikacje działające w środowisku przeglądarki internetowej. Dał nam do dyspozycji wiele narzędzi, które wcześniej można było zastosować tylko w „tradycyjnych” językach. Wśród nich są zarówno wzorzec MVC (ang. ModelViewController), jak i rozbudowane możliwości testowania. To właśnie dzięki AngularJS możesz wykorzystać w pełni potencjał współczesnych aplikacji internetowych!

Wszyscy programiści od dawna wiedzą, że najlepszym sposobem na nauczenie się nowych narzędzi, języków programowania czy bibliotek jest korzystanie z gotowych przykładów. Właśnie takie podejście do AngularJS dominuje w tej książce. Dzięki niej błyskawicznie opanujesz wszystkie aspekty używania tego szkieletu w codziennej pracy. W kolejnych rozdziałach znajdziesz praktyczne przykłady zastosowania wzorca MVC, wiązania danych, stosowania gotowych dyrektyw oraz usług. Dowiesz się, jak podłączyć się do zasobów serwera dzięki $http oraz utrwalisz dane użytkownika poprzez wprowadzenie warstwy trwałości danych. Na sam koniec zapoznasz się z metodami tworzenia własnych dyrektyw i testowania poszczególnych komponentów aplikacji oraz ze wskazówkami na temat wydajności Twojej aplikacji. Sięgnij po tę książkę, jeżeli chcesz błyskawicznie poznać i wykorzystać w praktyce szkielet AngularJS!

Dzięki tej książce:
  • zaznajomisz się ze wzorcem MVC
  • zastosujesz gotowe dyrektywy, a następnie przygotujesz własne
  • wykorzystasz dostępne usługi
  • przetestujesz swoją aplikację
  • poznasz dobre rady na temat wydajności
  • wykorzystasz szkielet AngularJS w praktyce

Najszybszy sposób na naukę AngularJS!

Chandermani — programista specjalizujący się w tworzeniu aplikacji internetowych. Ma ponad 10 lat doświadczenia w pisaniu aplikacji o różnym stopniu skomplikowania na podstawie rozwiązań firmy Microsoft. Zakochany w AngularJS od pierwszego spotkania. Lider zespołu programistów w Technovert.
speedi Linia koment