Dziewczyna w lodzie

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2016-11-09
Dodał/a książkę:dayna15
Jej oczy szeroko otwarte. Usta rozchylone, jak gdyby miała przemówić. Ciało zamarznięte w lodzie. A to dopiero początek.

Kiedy młody chłopak odkrywa w londyńskim parku zamarznięte ciało kobiety, detektyw Erika Foster zostaje wezwana, by poprowadzić śledztwo w sprawie morderstwa.

Ofiara, piękna członkini londyńskiej socjety, wiodła pozornie idealne życie. Jednak kiedy Erika zaczyna drążyć, łączy ze sobą fakty między tym, a innymi zabójstwami – ktoś pozbawił życia trzy prostytutki. Wszystkie trzy uduszono, związano im ręce w przegubach i wrzucono je do wody.

Ostatnie dochodzenie Eriki poszło fatalnie, a w jego rezultacie zginął jej mąż. Kariera pani detektyw wisi na włosku, a ona sama mierzy się nie tylko ze swoimi demonami, ale też z mordercą bardziej przerażającym niż wszystko, z czym do tej pory miała okazję się mierzyć. Czy uda jej się dotrzeć do seryjnego mordercy zanim ten uderzy ponownie?

Jakie sekrety kryje dziewczyna w lodzie? Detektyw Erika Foster dorwie psychopatycznego mordercę. Nieważne, jak to się dla niej skończy.

Recenzje „Erika Foster to wspaniała bohaterka. Inteligentna, wytrwała, zdecydowana i pełna pasji… Pełna napięcia, sugestywna i fascynująca lektura”. Angela Marsons
„Wciągająca lektura – kiedy już zaczniesz, trudno ją odłożyć”. – Rachel Abbott
„Intrygująca sieć kłamstw, tajemnic i suspensu”. – Mel Sherratt
Eli1605 Linia koment
dayna15 Linia koment
Okładka - Dziewczyna w lodzie Ciało
Iga Horn
Okładka - Dziewczyna w lodzie Gniew i świt (Tom 1).
Renee Ahdieh
Okładka - Dziewczyna w lodzie Głęboko ukryte