Jak dobrze wyjść za mąż po czterdziestce

3.5
Wydawnictwo: Bliskie
Data wydania: 2008-07-08
ISBN: 978-83-925602-7-2
Dodał/a książkę:mamut
"Jak dobrze wyjść za mąż po czterdziestce" to praktyczny poradnik ze zdrowym dystansem do sprawy, wartko napisany, miejscami śmieszny, miejscami wzruszający. Bardzo przydatny kazdej kobiecie, która szuka, ale nie znajduje odpowiedniego kandydata na męża, popełnia wciąż te same błędy, ale nie wie jakie, słyszy, jak jej zegar biologiczny tyka i pomału wpada w panikę, że nie zdąży "ułożyć sobie życia". Autorka prezentuje czytelniczkom cały arsenał środków, gdzie i jak szukać najlepszego kandydata na męża, jak go "rozpracować" i przejąć kontrolę nad rozwojem wypadków. No, i przede wszystkim, zdradza tajemnicę, jak skutecznie dotrzeć do upragnionego celu - do ołtarza.
pokooj36 plusminus Linia koment
Przeczytane:2015-12-17, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2015,Mam,
Napisany lekkim stylem poradnik, z którego mogą korzystać zarówno zdesperowane czterdziestki, jak i kobiety w każdym (innym) wieku, aby dowiedzieć się, jak efektywnie poszukiwać wymarzonego męża. Autorka wspomina, że ona także wyszła za mąż po czterdziestce. Po raz drugi. Nie dodała tylko, że jej wybrankiem został jeden z najlepiej zarabiających prezesów w Polsce. Dla reszty czytelniczek pozostają raczej miłe chwile przy czytaniu.
Mamut plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-07-27, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,Mam,ROK 2013 PONAD WYZWANIE,
Poradnik napisany przez córkę znanego reżysera janusza Majewskiego, dobre rady przeplatane rozmową mailową dwóch przyjaciółek (jedna zamężna, druga dobiega 40-tki jako panna) miejscami zabawne, ale właściwie niezbyt pomocne, jeśli chodzi o zamążpójście...
Okładka - Jak dobrze wyjść za mąż po czterdziestce Strusie jajo
Maja Kotarska
Okładka - Jak dobrze wyjść za mąż po czterdziestce Jak dobrze wyjść za mąż po czterdziestce
Anna Klara Majewska
Okładka - Jak dobrze wyjść za mąż po czterdziestce Druga strona recepty