Okładka książki - Jak kochać i być kochanym

Jak kochać i być kochanym

Wydawnictwo: Bernardinum
Data wydania: 2006
Kategoria: Literatura faktu
ISBN: 83-7380-274-6
Dodał/a książkę: Wojciech Polak

Autor, amerykański jezuita, rozmawia z czytelnikami o sprawach intymnych w sposób prosty i przystępny, by razem z nimi podjąć próbę rozwiązania tajemnic miłości.

Kup książkę

Avatar użytkownika - Landrynkowy_Sad
Landrynkowy_Sad
Ocena: 5, Czytam,
Zapytana o najbardziej odpowiednią książką dotyczącą nastoletniej miłości ( i nie tylko !), odpowiedziałabym, że jest nią bez wątpienia pozycja „Jak kochać i być kochanym". Porusza ona bardzo ważny temat, bo w końcu miłość to nie tylko same uniesienia, ale też troski i zmartwienia. Autor pokazuje, jak rozpoznać prawdziwą miłość, a przede wszystkim obala mity, które niestety zataczają coraz szersze kręgi w naszym społeczeństwie. Oprócz tego skutecznie podpowiada, jak ustrzec się pomyłek. W szczególności polecam tę książkę osobom, które poważnie podchodzą do tego typu spraw. Jest to niewyczerpane źródło wiedzy, które z pewnością zaowocuje w późniejszym czasie.
Dlaczego boję się kochać
John Powell0
Okładka ksiązki - Dlaczego boję się kochać

Człowiek stworzony został do miłości i tylko w niej odnaleźć może szczęście i sens życia; miłość jest jego przeznaczeniem. Aby jednak kochać, trzeba najpierw...