Okładka książki - Klucz do duchowości. Jak uwolnić duchową siłę

Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę: elibri

Ta niezwykła publikacja dowodzi, że życie to coś więcej niż otaczająca nas materialna rzeczywistość. Rodzimy się, połączeni z uniwersalnym Źródłem, jednak z wiekiem to połączenie zanika. Jeśli jednak się postaramy, możemy na nowo odnaleźć nasz indywidualny klucz do duchowości, aby w pełni wykorzystywać możliwości, którymi dysponujemy i czerpać siłę z otaczającej nas energii.

Z elegancją i wdziękiem właściwym członkom rodziny królewskiej, norweska księżniczka Märtha Louise, we współpracy z Elisabeth Nordeng, udziela jasnych i czytelnych wskazówek, dzięki którym możliwe jest odkrycie własnej duchowości i uzyskanie połączenie z wewnętrzną prawdą. Unikalne spostrzeżenia i techniki medytacji umożliwiają czytelnikom wyjście poza ograniczające schematy myślowe i nawiązanie więzi z własnym wnętrzem.

- Funkcjonowanie systemu czakr, aury i pola energetycznego ? Poszerzenie świadomości - Zyskanie dostępu do ukrytych wrodzonych zdolności ? Wsłuchanie się w głos intuicji

- Nawiązanie kontaktu z aniołem stróżem i korzystanie z jego wsparcia ? Zasady dbania o ciało tak, aby stało się prawdziwą podporą w duchowe wędrówce

To tylko niektóre zagadnienia podejmowane w Kluczu do duchowości. Sprawdź, jak poprzez odzyskanie kontaktu z własnym wnętrzem odkryć w sobie cechy, o których nie miałeś pojęcia...

Chwyć za stery swojego życia i przestań być więźniem cudzych myśli, schematów i uczuć.

Klucz do duchowości. Jak uwolnić duchową siłę
Elisabeth Nordeng0