OPIS KSIĄŻKI:

Data wydania: b.d
Kategoria:
ISBN: 978-83-7506-132-1
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Rośniesz za szybko. A ci, co rosną za szybko, są głupi i leniwi. Babcia George’a jest wyjątkowo odrażająca. I niezbyt sympatyczna. Uważa, że gąsienice i ślimaki to smakołyki i wprost uwielbia chrupać żuczki. George według babci wszystko robi źle. Postanawia on zatem przygotować dla niej specjalne magiczne lekarstwo. Roald Dahl miał małego biało-brązowego psa rasy Jack Russell, który wabił się Chopper. Niektórzy sądzą, że to on zainspirował pisarza do wprowadzenia motywu psiej pupy do tej książki
Mamut plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-03-21, Ocena: 2, Na półkach: Przeczytałem,52 książki na 2013 rok,
Cieniutka książeczka autora "Matyldy". Niby to zabawna historyjka o tym, jak chlopiec chce wyleczyć babcię z zrzędzenia i wiedźmowatosci, ale... no właśnie, zupełnie to nieprawdziwe, a w dodatku jakieś dziecko może wpaść na pomysł żeby podobną mieszankę (bo cały przepis mamy tu dokładnie) zaserwować komuś ze znajomych. I co z tego, że na wstepie jest przestroga, żeby nie próbować robić tego "cudownego" lekarstwa w domu. Dzieci akurat są takie przewrotne, że nie posłuchają.
white_swan Linia koment
Na półkach: Przeczytałem,