Metoda systemowego, zdrowego i mądrego odchudzania

Wydawnictwo: Rozpisani.pl
Data wydania: 2016-02-04
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Dodał/a książkę:ajrin

Jest to publikacja, w której kompleksowo i systemowo podchodzi się do walki z otyłością. Do tej pory nie ma na polskim rynku wydawniczym takiej, całościowej metody odchudzania. Autor daje gwarancję, że ten kto ją krok po kroku zastosuje, osiągnie sukces w odchudzaniu. Autor, prof. zw. dr hab. Henryk Bieniok, jest uznanym specjalistą z zakresu zarządzania, w tym zarządzania samym sobą, a zwłaszcza zarządzania własnym zdrowiem. Ma w swoim dorobku około 500 publikacji, w tym także książki z zakresu zdrowia i profilaktyki. Ostatnia jego książka Wielka Księga Zdrowia, cieszy się na rynku dużym powodzeniem. Z wielką pasją i zaangażowaniem prowadzi wykłady z tego zakresu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach oraz na kilku uniwersytetach III wieku. Tematyką zarządzania i samoleczenia, a także medycyną naturalną zajmuje się od kilkudziesięciu lat. Sam prowadzi z powodzeniem poradnictwo w tym zakresie.

Okładka - Metoda systemowego, zdrowego i mądrego odchudzania Czy warto było?
Jolanta Szymanek
Okładka - Metoda systemowego, zdrowego i mądrego odchudzania Metoda systemowego, zdrowego i mądrego odchudzania
Henryk Bieniok
Okładka - Metoda systemowego, zdrowego i mądrego odchudzania Będzie dobrze
Michał Leśniak
Okładka - Metoda systemowego, zdrowego i mądrego odchudzania Tajemnica Bransoletki 2
Margo Seila
Okładka - Metoda systemowego, zdrowego i mądrego odchudzania Tajemnicza kraina