Opis ksiązki
Kup Teraz

Myślnik. Twój codzienny motywator

Ocena ( 2 osoby )
5.0
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2016-05-18
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788379452392
Liczba stron: 264
Dodał/a książkę:elibri
Recenzja - Myślnik. Twój codzienny motywator

Myślisz, że nie udźwigniesz ciężaru zmiany?

Z myślnikiem Ewy Chodakowskiej przestaniesz się zastanawiać i zaczniesz działać. 

Myślnik jest zbiorem pozytywnych przemyśleń, uniwersalnych rad oraz zadań do wykonania, które pomogą Ci nie tylko zrzucić zbędne kilogramy ale motywują do zmiany życia na wielu płaszczyznach.

Książka  które zmotywuje każdego czytelnika do działania. Ewa Chodakowska w prosty, czasami zabawny sposób pokazuje jak krok po kroku wejść na ścieżkę sukcesu.

Recenzja
Scathach Linia koment
Przeczytane:2016-06-24, Na półkach: Przeczytałem,

Ewa Chodakowska jest kobietą-fenomenem i od kilku lat bardzo pozytywnie oddziałuje przede wszystkim na polskie kobiety. Swoją postawą inspiruje je do zmiany stylu życia, porzucenia złych nawyków, modyfikacji sposobu odżywiania, a także do regularnej aktywności fizycznej. Tym jednak, co wyróżnia ją spośród innych trenerek personalnych, jest ustawiczne dbanie również o dobrą formę psychiczną swoich podopiecznych. Chodakowska nie tyle dąży do tego, by wszyscy byli szczupli, lecz do tego, aby byli szczęśliwi, co umożliwić ma im zmiana sposobu myślenia, niosąca z sobą także i przemianę fizyczną

szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
wiki911 plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-06-22, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,Wyzwanie - książki na lato 2016,
Książka fajna, ale cena jest nie odpowiednia do treści. Liczyłam na coś ciekawszego. Jestem fanką Ewy, ale od jej książki z motywacją liczyłam na coś więcej. "Myślnik" zawiera rady i przemyślenia autorki. Ta książka nie nadaje się do czytania ,byle przeczytać. W słowa trzeba się pogłębić, pomyśleć nad nimi.
CicheBaBum plusminus Linia koment
Dla fanek Ewy - skarb! Ja do nich nie należę, ale szukam motywacji, aby robić to co Autorka- prowadzić zdrowy styl życia, zadbać o siebie i być silną fizycznie i psychicznie.
Ta książka jest bardzo estetyczna, mnóstwo fotografii i sentencji Ewy przypominają mi wpisy na jej Facebooku. O to chodzi. Trzeba iść z czasem, a nawet wzbudzać w sobie niektórymi widoczkami marzenia ( podróże, aranżacja wnętrz i co by tu nie ukrywać masa mięśniowa:-).
To książka live stylowa. Podoba mi się, że Ewa na prawdę znalazła własny złoty środek, sposób na szczęśliwe życie i zamiast trzymać to szczęście tylko dla siebie robi dobry uczynek dzieląc się tym z Czytelnikami.
Ten poradnik kupiłam dla siebie, w prezencie. Poszukiwałam wsparcia, motywacji i ją dostałam! MAM JUŻ WSZYSTKIE KSIĄŻKI EWY!!! Jak i Jillian Michaels, którą platonicznie kocham :-) i ta jest też super. Bo? Bo krótkie sentencje wystarczą, aby przeczytać to co mądre, dopingujące przed snem, rano, w chwili zwątpienia- te małe wypowiedzi to takie "pigułki motywacyjne". Wystarczające do namysłu i zapamiętania.
Polecam poszukującym motywacji, aby nie tylko schudnąć i utrzymać wagę ciała, ale tym, które szukają sposobu na zdrowe życie, szczęśliwe. Warto zatroszczyć się o siebie.
I jeszcze jedno! Coś bardzo ważnego - ta książka jak i poprzednie nie jest pro-ana! Ewa krzyczy: "Wyrzuć wagę z domu!" - ja to tak pamiętam. Dla czego? Bo nie chce abyśmy siebie same krzywdziły głodówką, katowaniem na siłce i popadły w śmiertelną chorobę jaką jest anoreksja.
Po-le-cam! Warta tych pieniędzy:-))
mskm13 Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
gosia45 Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
ajrin Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów