Opis ksiązki
Kup Teraz

Niepokój

Ocena ( 15 osób )
5.0
Wydawnictwo: Wilga
Data wydania: 2011-10-15
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 978-83-259-0371-8
Liczba stron: 440
Dodał/a książkę:czytam
Recenzja - Niepokój

Współczesna powieść o wilkołakach? Tak! A w niej nowi bohaterowie, wielka miłość, która musi pokonać wszelkie przeszkody, wielka przyjaźń i prawdziwe poświęcenie.Nadchodzi wiosna. Sam jest człowiekiem, ale tym razem to z Grace zaczyna się dziać coś dziwnego. W dodatku rodzice próbują ją rozdzielić z Samem - skupieni jak zwykle tylko na sobie, nie zwracają uwagi na to, jak bardzo ranią córkę. Isabel po śmierci brata zaprzyjaźnia się z Grace. Po długiej zimie w domu Sama pojawia się nowy wilk, Cole - niepokojący gość, który odmienia życie każdego z nich."Nie wiedziałam, że istnieje tyle różnych sposobów na to, żeby powiedzieć żegnaj....".Zacznij czytać na str. 103.Czujesz dreszcz emocji....?

Recenzja
Kalakirya Linia koment
Na półkach:
Wśród dostępnych na rynku w nadmiarze romansów paranormalnych, w których anioły, wilkołaki i wampiry odgrywają główne role można się już wprost pogubić. Na dodatek niektóre powieści nie powinny w ogóle ujrzeć światła dziennego, a co dopiero pretendować do tytułu „romansu paranormalnego”
Tala_1986 Linia koment
Na półkach: Przeczytałem,Mam,

Niepokój w duszy gości

Muszę powiedzieć, że z niecierpliwością oczekiwałam, kiedy znowu będę mogła zagłębić się w świat stworzony przez Maggie Stiefvater. Byłam ciekawa, co tym razem autorka zgotowała swoim bohaterom. Czy jednak się nie zawiodłam? O tym za chwilę się przekonamy.

Niepokój to drugi tom trylogii Wilkołaki z Mercy Falls. W książce poznajemy dalsze losy niezwykłej miłości pomiędzy Grace i Samem, który został uleczony z wilkołactwa i nie musi się obawiać zmian pogody czy spadków temper

Sil Linia koment
Przeczytane:2012-06-13, Na półkach: Przeczytałem,Posiadam,

Akcja Niepokoju zaczyna się kilka miesięcy po zakończeniu Drżenia - poprzedniej części cyklu. Nastoletnia Grace Brisbane, za plecami nieszczególnie zainteresowanych poczynaniami córki rodziców, od kilku miesięcy ukrywa swojego ukochanego. Samuel Roth, bo o nim mowa, dzięki niezwykłemu zbiegowi okoliczności, powstał z popiołów. Na szczęście, ogromnie niebezpieczny zabieg, któremu poddał się Sam, okazał się skuteczny

Estijana Linia koment
Na półkach:

Niepokój to drugi tom trylogii amerykańskiej pisarki - Maggie Stiefvater. Drżenie, pierwsza część trylogii o wilkach z Marcy Falls, odniosła wielki sukces, stając się bestsellerem wśród literatury młodzieżowej i poruszyła serca czytelników na całym świecie. Jak na jej tle wypadła kontynuacja opowieści o losach Grace i Sama? 

  Nie wiedziałam, że istnieje tyle różnych sposobów na to, żeby powiedzieć żegnaj
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
chabrowacczyteln plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-12-23, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2014 ,
Drugi tom trylogii ,,Drżenie". Pierwszy bardzo mi się spodobał i byłam niezwykle ciekawa co autorka wymyśliła dalej. Podołała?
Z Samem sytuacja się już unormowała. Mogłoby być już wszystko dobrze, a tu coś dziwnego zaczyna dziać się z Grace. Dodatkowo jej rodzice za wszelką ceną chcę rozdzielić ją z ukochanym, a w stadzie pojawia się nowy wilkołak- Cole.
Jakoś tak zawsze mam z książkami z tej serii, że najpierw muszę się wczytać. Później wszystko już leci z górki i wprost nie mogę się od nich oderwać. Czytanie zajęło mi chyba tylko dwa dni, które były przerywane świątecznymi przygotowaniami. Obserwujemy tu bohaterów, którzy dojrzewają. Ich miłość bardzo nieśmiało i powoli rozkwita, pojawiają się nowe trudności i problemy. Historia, która rozgrywa się w Mercy Falls jest niesamowicie ciekawa i wciągająca.
Chcę jak najszybciej dowiedzieć się jak ta trylogia się skończy. Autorka utrzymała poziom z pierwszego tomu, było tak samo ciekawie. Jeśli ktoś zaczął serię i mu się spodobała to naprawdę polecam.
SITT18 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-01-06, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2014,Mam,
Druga część wspaniałej trylogii Drżenie, równie wciągająca co pierwsza książka. Wilczy świat nigdy nie był dla mnie ciekawy, do chwili przeczytania tej historii. Mocno mnie zafascynowała i taką książkę polecam wszystkim, żądnym wzruszeń, na pewno się nie zawiodą.
catling plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-01-08, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
świetna książka
sylwiagrochala plusminus Linia koment
Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Druga część trylogii Drżenie. Trzyma w napięciu... trochę bardziej smutna, bardziej wzbudzająca poczucie tęsknoty, nakłaniająca czytelnika do docenienia tego, co się posiada... ból jaki czują bohaterowie, odczuwałam także ja czytając tę książkę... wszystko co wcześniej wydawało się być skomplikowane w tej części...jest trudne jeszcze bardziej. Ale... sądzę, że warto czuć ten ból i niepokój, aby doznać ..."ukojenia" trzeciej części...
agnik66 plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-04-06, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2013,Wyzwanie - fantastyka,
Po przeczytaniu części pierwszej jeszcze w tym samym dniu sięgnęłam po "Niepokój". Byłam bardzo ciekawa jak dalej potoczą się losy wilka i normalnej (jeszcze) dziewczyny. Ta część jest tak samo dobra jak pierwsza, a nawet lepsza. Więcej się dzieje, tempo przyśpiesza, miejscami jest strasznie, ale jedno się nie zmienia - wciąga niesamowicie.
Super książka, ale nie watro zaczynać od tej części, bo możecie się pogubić.
darinda plusminus Linia koment
Ocena: 6, Na półkach: Chcę przeczytać,
ciekawa :)
anita0201 Linia koment
Przeczytane:2016-09-14, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
madi Linia koment
Przeczytane:2015-05-01, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,
sitt20 Linia koment
Przeczytane:2014-01-06, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
czarniutka21 Linia koment
Przeczytane:2013-09-17, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,
Inka Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
JustBooks17 Linia koment
Przeczytane:2014-03-01, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,Pożyczone od znajomych,
ajrin Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
jurata Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
Gracenta Linia koment
Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,
glaadys Linia koment
Przeczytane:2013-08-27, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2013,
Linia koment
Przeczytane:, Na półkach:
mangaanime Linia koment
Przeczytane:2016-05-14, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,Wyzwanie czytelnicze 26 książek 2013 rok,
Altaria Linia koment
Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,
Ruczek Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów