Nocna tęcza

5.0
Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2016-07-20
Dodał/a książkę:elibri

Przepięknie napisana, pełna nadziei opowieść o dziecku, które musi zmierzyć się z dorosłym smutkiem, żalem i stratą.

Beztroski świat pięcioletniej Pea zmienia się w jednym momencie. Dziewczynka nie zamierza ulec ciemności i zawzięcie poszukuje światła.

Magiczna historia prosto z gorącego serca południowej Francji, w której bohaterowie jedzą dobroć, ale nie potrafią przełknąć niegrzeczności i płaczą, aż łzy im się skończą.

Pachnąca latem magiczna opowieść o urokach dzieciństwa, w której czas się zatrzymał.

Teresa/Goodreads

Mogę mieć osiemdziesiąt lat, ale nadal będę płakał jak dziecko, czytając tę cudowną historię. Czuję się o wiele bogatszy po jej lekturze.

Ben/Amazon

Amarisa plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-09-10, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2016,Mam,
",,Nocna tęcza" nie jest lekturą łatwą, choć jej czytanie nie sprawia trudności. Przepełniona jest po prostu ogromem emocji i porusza bardzo bolesny temat, przez co nie pozostaje bez echa po jej skończeniu. Jestem szczęśliwa, że dane mi było móc ją przeczytać. Historie, taka jak ta, na długo pozostają w sercu."

zachęcam do zapoznania się z całą recenzją dostępną na moim blogu: http://magicznyswiatksiazki.pl/nocna-tecza-claire-king/
Okładka - Nocna tęcza Johnny Depp. Sekretne życie
Nigel Goodall