Nowa matura z języka angielskiego Repetytorium Testy egzaminacyjne + 2CD

Wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
Data wydania: 2006
Kategoria: Informatyczne
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Repetytorium. Testy egzaminacyjne to publikacja zgodna z aktualnymi wymogami MENiS, adresowana przede wszystkim do licealistów przygotowujących się do zdania Nowej Matury. Jednak ze względu na tematykę zadań egzaminacyjnych, często wychodzącą poza kontekst szkolny, np. życie akademickie, ubieganie się o pierwszą pracę, może okazać się przydatny także dla osób, które egzamin maturalny mają już za sobą.Przewodnik zawiera:- materiał bezpośrednio odnoszący się do wszystkich części egzaminu, na obu poziomach zaawansowania - podstawowym i rozszerzonym;- techniki egzaminacyjne ćwiczone na bazie zadań egzaminacyjnych;- materiał zgodny z Podstawami Programowymi;- zestawy egzaminacyjne dla poziomu podstawowego i rozszerzonego;- tabele i wykresy zapewniające monitorowanie postępów w nauce oraz analizę indywidualnych potrzeb ucznia;- 2 płyty CD (160 minut) zawierające materiał audio do rozdziału poświęconego doskonaleniu umiejętności rozumienia ze słuchu oraz przykładowe wypowiedzi uczniów ilustrujące wszystkie części egzaminu ustnego;- mapy leksykalne oraz słownictwo funkcyjne;- klucz (wzory odpowiedzi do ćwiczeń).
Okładka - Nowa matura z języka angielskiego Repetytorium Testy egzaminacyjne + 2CD 100 testów z gramatyki angielskiej
Krzyżanowski Henryk
Okładka - Nowa matura z języka angielskiego Repetytorium Testy egzaminacyjne + 2CD Jak najazdy barbarzyńców ukształtowały współczesny świat
Thomas J. Craughwell
Okładka - Nowa matura z języka angielskiego Repetytorium Testy egzaminacyjne + 2CD Stosowana psychologia wychowawcza
Myron H.Dembo
Okładka - Nowa matura z języka angielskiego Repetytorium Testy egzaminacyjne + 2CD Zarys teorii literatury
Michał Głowiński, Janusz Sławiński, Aleksandra Okopień-Sławińska
Okładka - Nowa matura z języka angielskiego Repetytorium Testy egzaminacyjne + 2CD Słownik języka polskiego
Artur Arnold