Okładka - Siedem pieczęci. Powrót czarnoksiężnika

Wydawnictwo: Videograf II
Data wydania: 2006
ISBN: 83-7183-397-0
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Kira zobaczyła dziwną kobietę po raz pierwszy pewnego piątkowego wieczoru. Wieczór ten zmienił jej życie. Tajemnicza nieznajoma okazuje się bowiem groźną czarownicą. Skąd się wzięła akurat w takiej mieścinie jak Giebelstein? I co robi w kościele świętego Abakusa? Kira i jej przyjaciele postanawiają wyjaśnić tę zagadkę. Poznają przy tym bardzo starą tajemnicę Siedmiu Pieczęci. Powrót czarnoksiężnika to pierwsza z 10-tomowej serii powieści fantasy. Jej bohaterka jest rudowłosa Kira, która wraz z trójka przyjaciół walczy z wiedźmami i demonami wykorzystując moc czarodziejskich pieczęci.
NaWidelcu plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-01-17, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki na 2016,Mam,
Niemożliwe, ale stało się! Zachwyciłam się książką dla nastolatków. Tak pokrótce, przyjemny druk, fajne ilustracje, ciekawi bohaterowie i klasyczna przygoda fantasy. Może zakończenie nie jest tym czego oczekiwałam, ale do tego momentu akcja była bardzo wciągająca. Polecam dla każdego, kto zaczyna przygodę z fantasy lub chce sobie przypomnieć jak to było.
danutka Linia koment
Przeczytane:2016-10-31, Na półkach: Przeczytałem,Sprzedam / wymienię,
hubert2012 Linia koment
Przeczytane:2014-08-25, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
akacja2304 Linia koment
Przeczytane:2014-01-24, Ocena: 2, Na półkach: Przeczytałem,26 książki - 2014,Mam,
karla1214 Linia koment
Przeczytane:2013-09-28, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,