OPIS KSIĄŻKI:

Data wydania: 2016-04-27
Kategoria: Literatura faktu
ISBN: 978-83-7515-399-6
Dodał/a książkę:IzaaK
Jarosław Pieczonka. Wywiadowca. Przykrywkowiec. Najemnik. Były funkcjonariusz kontrwywiadu wojskowego, odpowiedzialny za osłonę kontrwywiadowczą najbogatszych ludzi w Polsce. Brał udział w inwigilacji świata szpiegowskiego i gangsterskiego na Wybrzeżu. W Polsce wypowiedział wojnę szefom CBŚ, CBA oraz ABW i doprowadził do rozpracowania służb specjalnych ściany północnej. Krajowi biznesmeni, celebryci, politycy, a nawet mafijni bossowie obdarzyli go zaufaniem i przyjaźnią. Za granicą, jako najemnik, razem z byłymi komandosami SAS i Royal Marines ochraniał statki przed somalijskimi piratami. Jeden człowiek. Wiele tajemnic służb. Patryk Vega ujawnia je jako pierwszy.
Stenka plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-10-04, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2016,wyzwania czytelnicze 2016,
Wszystko o CBA, CBŚ, ABW policji itp. Wywiad rzeka Patryka Vegi z Jarosławem Pieczonką. Książka skłania do refleksji nad stanem kontrwywiadu, stosowanymi metodami i wzajemnymi zależnościami ludzi z mafii ze służbami specjalnymi. Trochę drażnią mnie wulgaryzmy, ale warto poznać na czym polega praca w służbach specjalnych i jak się do niej dochodzi
Magdalena21b Linia koment
Przeczytane:2016-10-18, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,przeczytałam w poprzednich latach,
IzaaK Linia koment
Okładka - Służby specjalne Podwójna przykrywka Światło, które utraciliśmy
Santopolo Jill
Okładka - Służby specjalne Podwójna przykrywka Fobos. Tom 2
Victor Dixen
Okładka - Służby specjalne Podwójna przykrywka Ogród małych kroków
Abbi Waxman
Okładka - Służby specjalne Podwójna przykrywka Confess
Colleen Hoover
Okładka - Służby specjalne Podwójna przykrywka Lokatorka
JP Delaney
Książka, dzięki której pokochasz książki. Nawet, jeśli nie lubisz czytać
Pax
Nieja i ja