Szczepienia - przegląd ważnych badań. Streszczenie 400 artykułów naukowych dla rodziców i badaczy

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2016-09-16
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Dodał/a książkę:elibri

Wszystko, co musisz wiedzieć o szczepieniach - rzetelna wiedza, potwierdzona badaniami naukowymi.

Wielu ludzi szczerze wierzy, że wszystkie szczepionki są bezpieczne, działania niepożądane i odczyny poszczepienne występują rzadko, i nie istnieją żadne wiarygodne badania naukowe, które dowodzą, że szczepionki mogą powodować szkody.

Książka ,,Szczepienia - przegląd ważnych badań" wyciąga na światło dzienne niewygodne prawdy, o których powszechnie się nie mówi, a które biznes farmaceutyczny chętnie i skrupulatnie stara się ukryć i obalić. Znajdziesz tu streszczenia 400 ważnych prac naukowych, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę o szczepieniach o wiarygodne źródła i poznasz przebadane przez specjalistów przypadki odczynów poszczepiennych, które - jak się przekonasz - występują bardzo często.

----------------

"Ta książka powinna być lekturą obowiązkową dla każdego lekarza, studenta medycyny i rodzica. Jej lektura pozwoli Ci dokonać lepszego wyboru."

- David Brownstein, lekarz

"Nigdzie indziej nie można znaleźć tak przemyślanego i czytelnego zestawienia badań nad szczepionkami".

-Toni Kora, była dyrektor ER pediatrycznej Michael Reese Hospital

"To najbardziej kompleksowe i spójne zestawienie zweryfikowanych badań dotyczących kwestii szczepionek i naturalnej odporności, z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Lektura obowiązkowa dla rodziców, nauczycieli i lekarzy."

-Dr. Tyson Perez, kręgarz, pediatra