Tajemnica wodospadu Tom 28. O zmierzchu

Data wydania: 2013-08-02
Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-7813-328-5, 9
Dodał/a książkę:joakrz1983
Trzech brutalnych przestępców krąży po okolicy, budząc strach mieszkańców. Ich celem jest Erik Bordi, którego chcą się pozbyć. Okazuje się też, że i Vigdis zagraża swemu mężowi. Mika tymczasem wierzy, że znalazł sposób na zniesienie klątwy. A ponieważ Amalie odgrywa ważną rolę w tej sprawie, jedzie nad jezioro, by ją odnaleźć. - Spójrz, Amalie – odezwał się w pewnym momencie i wskazał ręką na jezioro. – Niebo odbija się w wodzie. Jak tu pięknie. Amalie popatrzyła i uśmiechnęła się z zachwytem. Słońce chowało się właśnie za horyzont i ostatnie promienie oświetlały lustro wody złotoczerwonym blaskiem. - To prawda – przyznała. - Wkrótce wieczór. Powinniśmy spacerować teraz po plaży i całować się do upojenia. Nagle jednak czas prysł: w ich stronę zmierzał Mika i rzekł: - Poznałem starą magiczną formułę, która może pozwoli zdjąć klątwę. Mam nadzieję, że zechcecie mnie wysłuchać.
EmnildaAmelberga plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-09-09, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki - 2014,Mam,
"O zmierzchu" to ciekawy tom, pełen napięć i wydarzeń z dreszczykiem. Liczne nieszczęścia nadal nie opuszczają Fińskiego Lasu. Brutalni przestępcy, tragedie, złe wybory, duchy oraz klątwy towarzyszą głównym bohaterom każdego dnia.
Eli1605 Linia koment
aniabania2 Linia koment