Twarze polskiego biznesu. Rozmowy na kawie

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2016-05-13
Kategoria: Ekonomia
Dodał/a książkę:elibri

Pasja to dobry przepis na życie, ale to nie jest książka o złotych receptach na sukces.

Blogerka Joanna Rubin zaprosiła do rozmowy przy kawie ulubionych liderów polskiego biznesu:

-dr Irenę Eris

-Rafała Brzoskę

-prof. Andrzeja Blikle

-Michała Czekalskiego

-Łukasza Olek.

Każdy z bohaterów książki odkrył w sobie talent i pasję, motywację do działania, cel do którego zmierza i zdefiniował swoją misję, którą realizuje w biznesie. Jednak motywem przewodnim publikacji jest to, że wszyscy się możemy od siebie uczyć, a wiedza jest na wyciągnięcie ręki i warto się nią dzielić.

Dyskutowali o swoich historiach, marzeniach i wartościach, za które dadzą się pokroić.

Wszystkie wywiady w niezwykły sposób podsumowała wybitna psycholog dr Joanną Heidtman.

Joanna Rubin Jej życiowa mantra to wolność, niezależność i odpowiedzialność. Fascynują ją liderzy klasy A, relacje uczeń-mistrz i procesy zmian. Jest autorką bloga, gdzie rozmawia z praktykami i psychologami biznesu. Zanim zaczęła blogować, blisko 10 lat spędziła w departamentach sprzedaży w instytucjach finansowych.

Joanna podpisuje się pod słowami Brene Brown:

"Wrażliwość nie jest oznaką słabości. To matka kreatywności, innowacji i zmian".