Okładka książki - Uwolnij moc kobiecego mózgu

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2015-04-21
Kategoria: Popularnonaukowe
Dodał/a książkę: elibri

Pierwsza książka poświęcona wyłącznie kobiecemu mózgowi!

W tym pouczającym i wyczerpującym opracowaniu dr Daniel Amen pokazuje krok po kroku, jak maksymalnie wykorzystać najwartościowszy kobiecy atut, czyli mózg. Dowiesz się z niej:

• dlaczego równowaga hormonalna ma decydujące znaczenie dla optymalnej pracy mózgu i jak ją przywrócić oraz utrzymać,
  • dlaczego zdrowy przewód pokarmowy jest niezbędny dla zdrowia psychicznego,
  • dlaczego musisz uspokoić stale zajęty mózg oraz jak wyzwolić się od lęku, ciągłego podenerwowania, depresji i perfekcjonizmu,
  • dlaczego warto leczyć zaburzenia uwagi i jak wspaniale może to wpłynąć na twoje życie seksualne,
  • dlaczego aktywność seksualna jest taka ważna w życiu i jak może zwiększyć twoją inteligencję... i zmniejszyć ryzyko chorób otępiennych,
  • czy istnieje coś takiego jak ,,mózg mamy" i jakim niezwykłym może być atutem.

Ale to zaledwie ułamek fascynujących informacji zamieszczonych w tej książce. Dzięki nim można nie tylko zmienić swoje życie na lepsze, ale też pozytywnie wpłynąć na życie wszystkich ludzi ze swego otoczenia.

Kup książkę

Wspieraj swój mózg - odmładzaj się
Daniel G. Amen0
Okładka ksiązki - Wspieraj swój mózg - odmładzaj się

W książce Wspieraj swój mózg - odmładzaj się bestsellerowy autor i wybitny psychiatra dr Daniel G. Amen przedstawia swój łatwy do zastosowania i przeciwdziałający...

Zadbaj o mózg
Daniel G. Amen0
Okładka ksiązki - Zadbaj o mózg

Mózg jest narządem nauki, pracy i miłości superkomputerem podtrzymującym nasze życie. Gdy on działa dobrze, my dobrze żyjemy.Doktor Daniel G. Amen prowadził...