OPIS KSIĄŻKI:

4.8
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Data wydania: 2016-10-20
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Miranda - 28-letnia prawniczka poświęca się bez reszty pracy w prestiżowej warszawskiej kancelarii. Podporządkowane karierze życie bohaterki zmienia się, gdy kobieta odkrywa, że jest w ciąży. Ojciec dziecka nie jest zainteresowany nową rolą. Miranda wyjeżdża służbowo do Anglii, z powodu niedyspozycji nie stawia się jednak na ważnym spotkaniu i zostaje zwolniona.

I tu chciałoby się powiedzieć: na szczęście. Bo mimo, że podejmuje pracę sprzątaczki na uniwersytecie w Cambridge, mimo samotności i zagubienia, jej życie nabiera kształtu, o którym decyduje wreszcie ona sama. Opowiedziana z malarską fantazją, pełna ciepła historia autorstwa Katarzyny Krenz to powieść o dojrzewaniu, budowaniu swojego świata i stopniowo odkrywanej głębokiej kobiecej sile. To też łagodna, mądra książka o przyjaźni i prywatnym świecie, który w scenerii nastrojowej angielskiej prowincji osiąga swój porządek i ład.
agamaxo plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-01-31, Ocena: 5, Na półkach: Chcę przeczytać,
Polecam, szalenie na czasie opowieść jakich zapewne wiele w tej czy innej formie pisze samo życie. Kolejna informacja dla nas co jest ważne. Kto jest naszym przyjacielem i kto nas kocha. Polecam serdecznie
kamkap plusminus Linia koment
Przeczytane:2011-01-06, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,
Książka lekka, łatwa i przyjemna :)
Dobrze mi się czytało.
Eli1605 Linia koment