Wieczny Batman, tom 3

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2016-10-05
Kategoria: Komiksy
Dodał/a książkę:elibri

Trzeci tom monumentalnej, tworzonej przez kilkudziesięciu autorów sagi o wiecznym Batmanie.

W ciągu miesięcy, które minęły od aresztowania komisarza Jima Gordona, bandyci opanowali Gotham i biją się między sobą, a policja jest bezsilna. Wprowadzono stan wyjątkowy, Azyl Arkham przestał istnieć, zaś Bruce Wayne zbankrutował. Batman i jego sojusznicy walczyli już z wieloma kryminalistami, pokonali mnóstwo szaleńców i geniuszy zła, jednakże żadne z tych ciężko okupionych zwycięstw nie przybliżyło ich do wyjaśnienia, kto stoi za pogrążaniem się miasta w chaosie.

Choć armia najzacieklejszych przeciwników Mrocznego Rycerza grasuje po Gotham, Nietoperz musi najpierw skupić się na śladach, które doprowadzą go do najważniejszego wroga...

A może rozwiązanie zagadki od początku znajdowało się w zasięgu ręki? Trzeci tom Wiecznego Batmana stanowi zakończenie najtrudniejszego śledztwa w historii Mrocznego Rycerza!

Pomysłodawcami serii i głównymi autorami scenariusza są gwiazdy komiksu amerykańskiego: Scott Snyder (Amerykański Wampir, Swamp Thing) i James Tynion IV (Szpon, Detective Comics).