OPIS KSIĄŻKI:

4.0
Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2010-01-01
Dodał/a książkę:dona
Ekspedycja naukowa zarzuca kotwicę na Antarktydzie, by sfilmować rozpad lodowca szelfowego. Gdy dziennikarka Grace Logan rozpoczyna relację z wydarzeń, nagle na niebie pojawia się ogromna, połyskująca kula światła, rzucając na okręt jaskrawą łunę, by po chwili w równie tajemniczy sposób zniknąć – a wszystko to na oczach zdumionych telewidzów na całym świecie. W Egipcie śledzący zjawisko na ekranie telewizora stary taksówkarz rozpoznaje w symbolu rysunek malowany na ścianach groty przez charyzmatycznego księdza-pustelnika, nawiedzanego przez dziwaczne głosy wieszczące przełom w dziejach świata. W Bostonie Matt Sherwood odkrywa, że wieści o śmierci jego brata mogą być nieprawdziwe – i że w jakiś sposób wiąże się to z kontrowersyjnym zjawiskiem, które przykuwa uwagę całego świata i które może sprowokować wybuch zamieszek w wielu regionach. Świat wstrzymuje oddech, gdy Gracie i Matt rozpoczynają śledztwo, mające wyjaśnić sensacyjne wydarzenia: Czyżby Bóg naprawdę postanowił objawić się człowiekowi? A może ktoś próbuje przyspieszyć narodziny nowej ery, w której wiara, nadzieja i przekonania religijne ustąpią miejsca przed ołtarzem potęgi, chciwości i śmierci?
Eli1605 Linia koment
IzaaK Linia koment