Faceci z sieci

4.7
Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2013-09-25
Dodał/a książkę:elibri

Dowcipna opowieść, a zarazem dokładny przepis na to, jak znaleźć ukochanego.

Trzydziestoletnia Karolina postanawia rzucić wyzwanie losowi i... zakochać się w odpowiednim mężczyźnie przez Internet. Nie w pijaku, łajdaku, brzydalu czy fajtłapie. W kimś nieidealnym, ale odpowiednim. Do zadania podchodzi metodycznie, jak do najprawdziwszego biznes planu - w końcu chodzi o jej przyszłość!

W sposób zabawny i ze zmysłem praktycznym opisuje swoje zaskakujące przygody z kolejnymi facetami poznanymi w sieci. Jak nie spaprać sobie życia z napotkanym facetem i nie związać się z życiowym nieudacznikiem? To dopiero wyzwanie!

Czy mężczyzna prawie idealny istnieje? Czy Szarlotka go odnajdzie? Czy można szukać miłości za pomocą rozumu i jasno sprecyzowanych kryteriów? Przeczytajcie, a dowiecie się sami! Książka w swym założeniu ma być nie tylko lekturą łatwą i przyjemną. Ma także pełnić rolę przewodnika dla osób, które szukają miłości i chcą ją znaleźć. To podręcznik po świecie Internetu i wirtualnych portali randkowych

Katarzyna Gubała - dziennikarz, reporter, fotograf, redaktor naczelna miesięcznika ,,Przepis na Ogród". Jako autorka opowiadań specjalizuje się w tematyce miłosnej, erotycznej i historycznej.

basia02033 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-10-08, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2014,
Lekka powiesc o tym jak znalezc odpowiedniego meźczyzne w sieci i uwazac na szalenców,których tam nie brak.Karolina wkoncu trafia na właściwego faceta.
agatrzes plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-12-30, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2013,
,,Faceci z sieci" to lekka i inna niż wszystkie książka podejmująca temat poszukiwania miłości we współczesnym świecie. Podobało mi się połączenie poradnika i fikcji literackiej, które ułatwiało dostrzeżenie przedstawianych problemów i wyciągniecie odpowiedniej lekcji. Autorce udało się ,,przemycić" ważne informacje, rozbawić czytelnika i uczulić go na pewne kwestie. Myślę, że każdy, kto zamierza spróbować szczęścia na portalu randkowym, powinien zajrzeć do tej publikacji, żeby uświadomić sobie atrakcje i zagrożenia płynące z tej decyzji. Ci, którzy nie zamierzają szukać miłości w sieci mogą w towarzystwie tej książki miło spędzić czas.
cyrysia plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-10-18, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki w 2013 roku,
To szczery, zabawny, interesujący, momentami ironiczno-cyniczny przewodnik na temat internetowych portali randkowych. Pokazuje, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej osoby, ostrzega przed najczęstszymi błędami i wreszcie podpowiada, jak z szerokiego grona absztyfikantów znaleźć tego jedynego.
atena Linia koment
Przeczytane:2014-08-26, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2014,
Przeczytane:, Ocena: 6, Na półkach: Mam,
figlarna24 Linia koment
Przeczytane:2013-10-12, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,"Wyzwanie - powieści obyczajowe",52 książki 2013,
Bas1992 Linia koment
jurata Linia koment