Jak być ogierem do końca życia

Ocena ( 1 osoba )
3.0
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Data wydania: 2015-10-21
Dodał/a książkę:elibri
Recenzja - Jak być ogierem do końca życia

Historyjki o facetach i ich typach. To zabawna klasyfikacja męskich ogierów z całego świata i Polski wraz z drobiazgowym wyjaśnieniem ich wad charakteru. To także swoisty...  poradnik astrologiczny, czyli podział według znaków zodiaku.

Wydaje mi się, że ta książka jest potrzebna laskom w różnym wieku jako segregator emocji. Wiem, że każdy ma swój rozum i musi się poparzyć, tylko czy na pewno? Ja jestem poparzona, ale minimalnie, w miejscach niewidocznych. I sama ponoszę za to winę. Ale to dawne ślady. Moje bezkresne doświadczenie życiowe leży odłogiem, dlatego udostępniam je w poradnikach, żeby popasły się na nim skołowane koleżanki. Jestem doświadczoną hodowczynią ogierów, acz jakiekolwiek podobieństwo do moich męskich przyjaciół jest przypadkowe. Uważam, że wyglądają młodo i PESEL się ich nie ima, więc piszę z wyobraźni.

Książka została wzbogacona o innowacyjne rozwiązanie na rynku wydawniczym - aplikację TAP2C. Dzięki niej Czytelnicy mogą skorzystać z dodatkowych treści multimedialnych.

Recenzja
catarina78 Linia koment
Przeczytane:2015-11-18, Na półkach: Przeczytałem,

Dla wielu kobiet „każdy facet to świnia”. Dla Hanny Bakuły – każdy mężczyzna to ogier (a przynajmniej tak autorka zakłada). Brzmi lepiej i jest mniej krzywdzące dla męskiej części ludzkości. Jednak ogiery są różne. Autorka postanowiła więc dokonać ich naukowej klasyfikacji, podzielić na grupy, scharakteryzować, a nawet – narysować, by nie było już żadnych wątpliwości, do jakiej grupy który ogier może się zaliczyć.

Jej książka to także dobry przewodnik dla kobiet, którym ułatwić może orientację w stadzie i wybór tego najlepszego, najbardziej wartościowego egzemplarza

olywka Linia koment
Przeczytane:2016-03-05, Ocena: 3, Na półkach: Przeczytałem,26 książek 2016,Mam,