Okładka - Pracownia chemiczna. Analiza instrumentalna.

Pracownia chemiczna. Analiza instrumentalna.

Wydawnictwo: WSiP
Data wydania: 1999
Kategoria: Języki obce
ISBN: 8302054054
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Książka zawiera opisy metod analizy instrumentalnej i stosowaną w niej aparaturę, klasyfikację błędów i metody oceny wyników przeprowadzanych analiz, prowadzenia dokumentacji, badań oraz zastosowanie komputerów w pracowni analizy instrumentalnej. Opisy wielu ćwiczeń opracowano w formie roboczych instrukcji, a przykłady obliczeniowe ułatwiają zrozumienie omawianych treści. Liczne rysunki, tabele i zdjęcia stanowią bardzo dobrą ilustrację prezentowanych zagadnień.ikacja jest przeznaczona dla uczniów techników i zasadniczych szkół zawodowych. Polecamy ją również uczniom liceów profilowanych o profilu: chemiczne badanie środowiska, blok tematyczny; badania chemiczne oraz blok tematyczny; badania środowiska.
Okładka - Pracownia chemiczna. Analiza instrumentalna. Sztuka i Czas. Od Prehistorii do Rokoka
Barbara Osińska
Okładka - Pracownia chemiczna. Analiza instrumentalna. Pedagogika Wczesnoszkolna
Ryszard Więckowski
Okładka - Pracownia chemiczna. Analiza instrumentalna. Wzbogacanie doświadczeń uczniów klas początkowych w kontaktach ze środowiskiem
Maria Jakowicka
Okładka - Pracownia chemiczna. Analiza instrumentalna. Podstawy eksploatacji maszyn rolniczych WSiP
Józef Kuczewski, Zbigniew Majewski
Okładka - Pracownia chemiczna. Analiza instrumentalna. Przez lata walki: zbiór opowiadań
Lesław M. Bartelski, Janina Bogucka-Ordyńcowa, Ludwik Rajewski