Okładka - Spowiedź narkomana

Wydawnictwo: Philip Wilson
Data wydania: 2005
ISBN: 83-7236-174-6
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Autor tej powieści nie wymyślił wstrząsającej fikcji literackiej - zdał jedynie relację z własnego życia. Czytelnik jest świadekiem stopniowego upadku młodego bohatera - inteligentnego, zdolnego - który w miarę uzależniania się od coraz mocniejszych narkotyków zmienia swój system wartości, popaa w konfolkt z prawem, traci zdrowie, stacza się na samo dno. Jest to również relacja z trudnej walki bohatera z nałogiem, kiedy próbuje go przezwyciężyć i odzyskać swą godność.
aleksa6 plusminus Linia koment
Przeczytane:2014-02-12, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,26 książek 2014,
Są takie chwile, kiedy czyta się niektóre książki, że ma się ochotę wstać i głośno krzyczeć, sprzeciwić się i wykrzyczeć całemu światu całą złość, niesprawiedliwość i zgubienie. Kiedy doznaję takiej chwili, wiem, że książka zapadnie mi w pamięć. Tak było, gdy poznawałam "Spowiedź narkomana". Co najbardziej wzrusza? Że to prawdziwa historia. Wzrusza? A może przeraża. Opowieść mężczyzny, który swoje życie poddał wielu próbom. Próbom, które doprowadzają do upadku. A kiedy jest już nadzieja i szansa na wyjście z totalnego bagna i tak życie gdzieś pląta ścieżki i wypróbowuje siły, które pozostają w człowieku.
arsula plusminus Linia koment
Przeczytane:2011-12-21, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
jedna z najlepszych książek jakie czytałam. idealnie opisuje, co musi przejść narkoman.
ARTa plusminus Linia koment
Przeczytane:2010-06-02, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Czułam bardzo silną sympatię do bohatera.
andr Linia koment
Sumire Linia koment