Okładka - XCOM 2 - poradnik do gry

XCOM 2 - poradnik do gry

Wydawnictwo: Bezdroża
Data wydania: 2016
Dodał/a książkę:helion

Poradnik do gry XCOM 2 zawiera szczegółowy opis przejścia kampanii dla pojedynczego gracza, wraz z wskazówkami dotyczącymi wykonywania zadań głównych, jak i misji pobocznych. Oprócz tego, znajdziesz tutaj dokładne omówienie każdej z dostępnych w grze klas postaci, wraz z zalecanym rozwojem ich umiejętności. Dodatkowo, w poradniku znaleźć można opis wszystkich elementów uzbrojenia dostępnych dla każdej z klasy, a także wskazówki dotyczące ich zastosowania. W poradniku opisani zostali także wszyscy przeciwnicy, ich mocne i słabe strony, oraz sposoby radzenia sobie z każdym z nich. Oprócz tego, znajdziesz tutaj także długą listę porad, które z pewnością przydadzą się tak początkującemu, jak i bardziej doświadczonemu graczowi, a także omówienie wszystkich kluczowych mechanizmów rozgrywki, takich jak walka, poruszanie się po mapie, czy przeciwdziałanie akcjom wroga. Nie zabrakło tutaj także opisu wszystkich dostępnych w bazie statku Avenger placówek, wymagań do ich wzniesienia, jak i samego sposobu rozbudowy bazy i porad z tym związanych. Poradnik zamyka spis osiągnięć, wraz z informacjami pomocnymi w ich odblokowaniu. XCOM 2 to druga pełnoprawna część odświeżonej serii o walce z najeźdźcami z kosmosu, niezwykle wymagającej strategii turowej, za które ponownie odpowiedzialne jest studio Firaxis. Gracz wciela się w dowódcę organizacji XCOM, gdzie wspólnie, razem z ruchem oporu, próbował będzie raz na zawsze wypędzić obcych z planety.

W poradniku do XCOM 2 znajdziesz:

• opis wszystkich misji kampanii dla pojedynczego gracza, wraz ze wskazówkami dotyczącymi wykonywania zadań dodatkowych;
  • rady dotyczące najważniejszych mechanizmów rozgrywki, takich jak poruszanie się po mapie świata, akumulacja surowców, czy prowadzenie walk;
  • sterowanie, oraz wymagania sprzętowe;
  • opis wszystkich dostępnych w grze elementów uzbrojenia, a także przedmiotów dodatkowych;
  • opis wszystkich przeciwników, wraz z ich sposobem zachowania, uzbrojeniem, czy efektywną walką przeciwko nim;
  • ogólne porady dotyczące rozgrywki;
  • opis wszystkich dostępnych w grze placówek, a także porady dotyczące rozbudowy bazy;
  • spis wszystkich osiągnięć, wraz z informacjami dotyczącymi ich zdobycia.

Z poradnika do gry XCOM 2 dowiesz się wszystkie co jest potrzebne, żeby powstrzymać inwazję obcych. W poradniku opisano m.in. wszystkie klasy postaci, sposób rozwoju bazy, proces pozyskiwania zasobów czy strategie dotyczące walki.

XCOM 2 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

• Kolejność i sposób rozbudowy (Rozwój bazy)
  • Projekt AVATAR (Kluczowe mechanizmy rozgrywki)
  • Jak odblokować klasę Psi Operative (Kluczowe mechanizmy rozgrywki)
  • Ranger (Klasy postaci)
  • Dark Events (Kluczowe mechanizmy rozgrywki)
  • Specialist (Klasy postaci)
  • Psi Operative (Klasy postaci)
  • Pozyskiwanie zasobów (Kluczowe mechanizmy rozgrywki)
  • Pancerz (Wyposażenie żołnierzy)
  • Sharpshooter (Klasy postaci)