Najpiękniejsza córka Boga

Każda dziewczyna chce być kochana i akceptowana zwłaszcza przez swojego ojca. Ale może jest tak, że Twój poświęca Ci za mało czasu. Niezależnie od tego, czy Twój tato jest przy Tobie, czy nie, mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Wszyscy mamy Ojca, który nas kocha… głęboko, bezgranicznie i zawsze. I możesz Go spotkać osobiście – nawet teraz, dzięki tej książce! Pomogą Ci w tym przytoczone historie dziewczyn, takich jak Ty, a także zawarte wskazówki i quizy.

Poznaj więc Ojca, który kocha Cię pełnią Swojego serca, kocha ponad wszystko, i chce Ci towarzyszyć przez całe życie. Jest najbardziej niesamowitym Ojcem, jaki tylko może istnieć! I wiesz co...? Dla Niego zawsze jesteś wyjątkowa!

Informacje dodatkowe o Najpiękniejsza córka Boga:

Wydawnictwo: Dreams
Data wydania: 2017-01-20
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-63579-54-8
Tytuł oryginału: God's Beautiful Daughter. Discover the Love of your Heavenly Father
Tłumaczenie: Marta Dąbrowska

Kup książkę Najpiękniejsza córka Boga

Najpiękniejsza córka Boga - opinie o książce

Avatar użytkownika - monikapanek
monikapanek
Przeczytane:2019-03-10,

Książka autorstwa Tashy K. Douglas pt. „Najpiękniejsza córka Boga” jest przede wszystkim przewodnikiem po odkrywaniu tożsamości dziecka Bożego. Dedykowana głównie młodszym nastolatkom.

Podczas lektury czytelniczka poznaje siedem aspektów bycia córką tak wyjątkowego Rodzica:

·         Rozpoznanie twarzy Ojca

·         Nawiązanie relacji z Jego Synem

·         Proszenie Jego obecność

·         Przyjmowane Jego dzieci

·         Opieranie się wrogowi Ojca

·         Bycie Jego obrazem

·         Działanie w Jego imieniu

Dużym atutem tej pozycji niewątpliwe jest układ rozdziałów Każdy z nich zaczyna się historią z życia trzynastoletniej Brianny, z którą niejedna nastolatka może się utożsamiać. Następnie autorka przechodzi do omówienia tematu opatrzonego w liczne cytat z Pisma Świętego. Każdy rozdział podzielony jest na mniejsze krótkie, przejrzyste podrozdziały oraz zakończony inspiracją do pracy nad sobą i propozycją modlitwy.

Mimo iż jest to propozycja głównie dla nastolatek, to również katecheci i rekolekcjoniści znajdą w niej wsparcie metodyczne. Może ona też pomóc uzmysłowić ojcom, jak ważną rolę pełnią w życiu swoich córek.

Avatar użytkownika - azetka79
azetka79
Przeczytane:2017-02-01, Ocena: 6, Przeczytałam,
cudowna podróż w głąb siebie... zachęta do zrozumienia siebie... polecam serdecznie