Jak być szczęśliwą kobietą. 15 kroków

„Jak być szczęśliwą kobietą – 15 kroków” to wyjątkowa książka, wyjątkowej kobiety. Cudowny i szalenie inspirujący przewodnik po życiu każdej z nas, który daje motywację do poszukiwania własnej drogi do szczęścia i spełnienia. To mapa, dzięki której łatwiej odnajdziemy tę właściwą ścieżkę – by się rozwijać, kochać, tworzyć, być najlepszą wersją siebie i by zmieniać świat na lepsze – podsumowuje Aneta Nowakowska - life coach, doradca zawodowy i pedagog.

Autorka książki, Justyna Krawczyk jest właścicielką i założycielką firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style Coach™. Jest absolwentką prestiżowej szkoły Style Coaching Institute w Londynie, którą ukończyła z wyróżnieniem, uzyskując międzynarodowy certyfikat stowarzyszenia IASC. Doradza w zakresie zmiany wizerunku zewnętrznego oraz przemiany wewnętrznej. Pomaga w odnalezieniu własnego stylu, podpowiada jak uwierzyć w siebie oraz we własne możliwości. Może być Twoją stylistką, coachem, wybawcą, doradcą, wspierającą przyjaciółką i ekspertką w jednym!

Jak sama mówi o swojej książce - to nie kolejny poradnik coachingowy, czy naukowe wskazówki. Jest to moja historia, napisana przez życie. Pragnę się nią z Tobą podzielić i podpowiedzieć Ci jakie poczynione przeze mnie zmiany, krok po kroku zbliżały mnie do szczęśliwego życia. Opowiem Ci co takiego się wydarzyło, że w końcu zrozumiałam, że to czego szukałam przez lata – jest we mnie. To nie czcze gadanie i puste słowa. To przerobione przeze mnie lekcje, które mogą pomóc także Tobie!

Jeśli zatem szukasz klucza do szczęśliwego życia, zrób tylko 15 kroków zgodnie ze wskazówkami z książki „Jak być szczęśliwą kobietą” i ciesz się swoim wymarzonym życiem.

Więcej o książce dowiesz się na: www.ksiazkajakbycszczesliwakobieta.pl

Informacje dodatkowe o Jak być szczęśliwą kobietą. 15 kroków:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2016-12-06
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-946761-0-0

Kup książkę Jak być szczęśliwą kobietą. 15 kroków

Jak być szczęśliwą kobietą. 15 kroków - opinie o książce