100 tematów - nowa ustna matura z języka polskiego. Wzorcowe prezentacje

Data wydania: 2004
Kategoria: Informatyczne
ISBN: 83-89522-39-X
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Każdy zdający nowy ustny egzamin maturalny z języka polskiego musi przygotować wypowiedź na jeden z wybranych tematów. Książka zawiera wzorcowe opracowania 100 takich zagadnień, przedstawionych jako gotowe, zawierające także bibliografię, prezentacje: z zakresu literatury i jej związków z innymi dziedzinami sztuki oraz wiedzy o języku. Żaden z częściej sugerowanych przez nauczycieli tematów nie został pominięty, dzięki czemu publikacja pomoże wszystkim maturzystom w dobrym zdaniu egzaminu.
Okładka - 100 tematów - nowa ustna matura z języka polskiego. Wzorcowe prezentacje Ulice Babilonu
Carina Burman
Okładka - 100 tematów - nowa ustna matura z języka polskiego. Wzorcowe prezentacje Jak napisać doskonałe CV
Magdalena Chrzanowska, Marcin Kozłowski
Okładka - 100 tematów - nowa ustna matura z języka polskiego. Wzorcowe prezentacje Opracowania lektur dla klas 5
Ewa Lech, Stanisław Tarkowski
Okładka - 100 tematów - nowa ustna matura z języka polskiego. Wzorcowe prezentacje Testy z wiedzy o języku polskim
Małgorzata Kita
Okładka - 100 tematów - nowa ustna matura z języka polskiego. Wzorcowe prezentacje Testy językowe i ortograficzne
Danuta Krzyżyk, Edward Polański
Szmira