17 szram

Wydawnictwo: Replika
Data wydania: 2013-10-15
Kategoria: Horror
Dodał/a książkę:iwan
Książka utrzymana w konwencji popularnych zbiorów opowiadań: 11 cięć, 13 ran i 15 blizn. Siedemnastu autorów polskich i zagranicznych, specjalizujących się w tworzeniu opowieści z dreszczykiem, po raz kolejny zaskoczy Was i przerazi. Będzie dziwnie i groteskowo. Mrocznie i klimatycznie. Sennie i chłodno. A przede wszystkim – strasznie. Prezentujemy jedno z najstarszych opowiadań Grahama Mastertona, jeden z najdziwniejszych tekstów prekursora bizarro, Carltona Mellicka III, najpopularniejszą, sfilmowaną przez Tima Burtona nowelkę Washingtona Irvinga, najnowszy kawałek Roberta Cichowlasa i niesamowity tekst mistrza krótkiej formy, Morta Castle'a. A to jeszcze nie wszystko, więc... czytajcie i bójcie się! 18+ Paweł Waśkiewicz A czerwiec był piękny tego roku Łukasz Radecki Biel Łabędzia, biel łabędzia Krzysztof Maciejewski Ciało/Krew Dawid Kain Czerwony Świat Carlton Mellick III Empatron Jacek Rostocki Karolina Robert Ziębiński Kompleks Kasandry Aleksandra Zielińska Legenda o Sleepy Hollow Washington Irving Ouija Robert Cichowlas Porada Mort Castle Przejścia Michał Gacek Rozpruwacz F. Paul Wilson Skorodowany Kazimierz Kyrcz (Junior) Syreni Śpiew Joseph Nassise W obronie Rogera Herringsa Graham Masterton Z perspektywy czasu Ramsey Campbell
Sadu Linia koment
jurata Linia koment