OPIS KSIĄŻKI:

Data wydania: 2014-09-25
ISBN: 978-83-7829-136-7
Dodał/a książkę:czytam
Recenzja - 9 małżeńskich porad

Mark Gungor, znany z bestsellerowego i cenionego seminarium "Przez śmiech do lepszego małżeństwa" tym razem powraca jako autor bardzo sympatycznej książki 9 małżeńskich porad, a każda warta milion dolarów. Z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru pisze o relacjach małżeńskich, przytaczając barwne i niezwykle zabawne epizody z własnego życia. Tak więc zasady, które pokazuje, nie są radami jakiegoś tam doradcy czy terapeuty, który sam nie obronił swojego małżeństwa, ale radami szczęśliwego od ponad 38 lat męża, który wie, o czym pisze! Każdy, czytając tę książkę, będzie się doskonale bawić, a przy okazji pozna kilka tajemnic skutecznego wprowadzania trwałych, pozytywnych zmian w swojej relacji małżeńskiej!

Recenzja
speedi Linia koment
Przeczytane:2014-11-06, Na półkach: Przeczytałem,

Aby związek małżeński był coraz lepszyMark Gungor, autor książki 9 małżeńskich porad, a każda warta milion dolarów, nie jest utytułowanym, poważnym specjalistą od kryzysów małżeńskich. Nie opublikował setek prac badawczych i naukowych, przetłumaczonych nawet na język suahili. Jest mężem, szczęśliwym małżonkiem i spełnionym facetem. Co ważne: facetem z poczuciem humoru, co zawsze ułatwia życie. Korzystając z własnego ponad trzydziestoletniego doświadczenia, z obserwacji świata i ludzkich związków, udziela rad c

speedi Linia koment
Przeczytane:2014-11-06, Na półkach: Przeczytałem,