Okładka książki - (Nie) Umarli. Księga 1. Jonas

(Nie) Umarli. Księga 1. Jonas

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2011-03-11
Kategoria: Dla dzieci
ISBN: 978-83-237-7554-6
Liczba stron: 288
Tytuł oryginału:
Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę: Fleur

Ocena: 5 (2 głosów)

Nie żyją, ale też nie umarli. Istnieją zawieszeni między życiem a śmiercią. Nie(Umarli).Coś dziwnego i groźnego dzieje się w szkole w Ellerton. W ciągu jednego roku zginęło tragicznie czworo uczniów: Jonas, Arizona, Summer i Phoenix. Jonas Jonson był pierwszy, zginął w wypadku motocyklowym, którego przyczyny wciąż wywołują wiele wątpliwości. Inni ponieśli śmierć w równie zagadkowych okolicznościach. Darina nie potrafi uporać się z cierpieniem po stracie swojego chłopaka Phoeniksa ani uciec od wizji, w których pojawia się on i troje pozostałych. Przez cały czas w jej uszach rozlega się trzepot skrzydeł… Czy to tylko wizje, czy rzeczywistość? Czy (Nie)Umarli istnieją naprawdę, czy też są wytworem wyobraźni zrozpaczonej dziewczyny?

przesuń

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Avatar użytkownika - glaadys
glaadys
Przeczytane:2014-01-18, Ocena: 5, Przeczytałem, 52 książki 2014,
Eden Maguire wciąga nas w historię o miłości, której nawet śmierć nie może zniszczyć. Paranormal romance i szczypta kryminału świetnie się tutaj zgrała. Czyta się lekko, jak już ogarnie się wprowadzony na wstępie chaos. Podoba mi się to, że ciągle coś się dzieje. A opisów nie służą do zanudzania i przeciągania akcji tylko to rzetelnego przedstawienia miejsc, które odwiedzamy razem z naszą bohaterką. Książkę polecam głównie fanom Paranormal fantasy, którzy chcą na chwilę odsapnąć od wampirów, wilkołaków i czarownic. Na zimowe wieczory, jako niezbyt wymagająca, lekka lektura odrywająca od przyziemnych spraw nada się idealnie.
Inne książki autora
(Nie) Umarli. Księga 1. Jonas
Maguire Eden0
Okładka ksiązki - (Nie) Umarli. Księga 1. Jonas

Nie żyją, ale też nie umarli. Istnieją zawieszeni między życiem a śmiercią. Nie(Umarli).Coś dziwnego i groźnego dzieje się w szkole w Ellerton. W ciągu...

Top 5 książek
Złodziejka książek
Markus Zusak
Okładka książki - Złodziejka książek
Ostatnia królowa
Gortner C.W.
Okładka książki - Ostatnia królowa
Dziewczyny z Syberii
Anna Herbich
Okładka książki - Dziewczyny z Syberii
Reklamy