Okładka książki - Mac OS X 10.4 Tiger. Podręcznik

Mac OS X 10.4 Tiger. Podręcznik

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2006
Kategoria: Informatyczne
ISBN: 83-246-0580-0
Liczba stron: 224
Tytuł oryginału:
Język oryginału:
Tłumaczenie:
Ilustracje:
Dodał/a książkę: mrowka

Ocena: 0 (0 głosów)

Zaprzyjaźnij się ze swoim macintoshem Odkryj tajniki Mac OS X. Wykorzystaj wszystkie możliwości Findera. Podłącz komputer do internetu.

System operacyjny Mac OS X uważany jest za najbardziej zaawansowany technologicznie. Ten system, oparty na stabilnym jądrze uniksowym, wprowadza nową filozofię pracy z komputerem. Nowoczesny i intuicyjny interfejs użytkownika, ogromne możliwości wyszukiwania informacji zarówno na dysku lokalnym, jak i w sieci, doskonała integracja narzędzi systemowych i niemal nieograniczone możliwości multimedialne to tylko niektóre cechy, które umiejscawiają system Mac OS X Tiger na najwyższej półce wśród systemów operacyjnych.

W książce "Mac OS X 10.4 Tiger. Podręcznik" znajdziesz omówienie podstawowych możliwości tego niesamowitego systemu. Czytając ją, nauczysz się korzystać z systemu Mac OS X i dołączonych do niego aplikacji. Dowiesz się, do czego służy Dok i Finder i jak uruchamiać programy oraz korzystać z menu. Poznasz sposoby drukowania dokumentów, zapisywania ich i usuwania z dysku. Przeczytasz także o konfiguracji połączenia z internetem, przeglądaniu stron WWW i użytkowaniu poczty elektronicznej.

Posługiwanie się klawiaturą i myszą Dok i Finder Uruchamianie aplikacji Polecenia menu i skróty klawiaturowe Drukowanie dokumentów tekstowych Podłączanie macintosha do sieci Przeglądarka WWW Safari Wysyłanie i odbieranie poczty elektronicznej Nagrywanie płyt CD Rozpocznij swoją przygodę z systemem Mac OS.

przesuń

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Inne książki autora
Mac OS X Snow Leopard Ilustrowany przewodnik
Łukasz Suma0
Okładka ksiązki - Mac OS X Snow Leopard Ilustrowany przewodnik

Daj się uwieść urokowi Snow Leoparda! Poznaj interfejs użytkownika środowiska Snow Leopard Dowiedz się, jak korzystać z podstawowych funkcji systemu Naucz...

Komputer PC. Podstawy obsługi. Dla seniorów
Łukasz Suma 0
Okładka ksiązki - Komputer PC. Podstawy obsługi. Dla seniorów

Nie pozostawaj w tyle — naucz się obsługi komputera! Samodzielnie podłącz i uruchom swój sprzęt Naucz się pisać teksty i tworzyć proste grafiki Słuchaj...

Top 5 książek
Harda
Elżbieta Cherezińska
Okładka książki - Harda
Złodziejka książek
Markus Zusak
Okładka książki - Złodziejka książek
Ostatnia królowa
Gortner C.W.
Okładka książki - Ostatnia królowa
Reklamy