Okładka książki - Zacznij od dziś. Poznaj siebie

Zacznij od dziś. Poznaj siebie

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2016-06-08
Dodał/a książkę: elibri

Kim naprawdę jesteś? Co uważasz za najważniejsze? Czym pragniesz się w życiu zajmować?

Odpowiedzi znajdziesz w sobie. Dzięki tej książce poznasz siebie.

Zacznij od dziś to inspirujący interaktywny dziennik, który pomaga odkrywać samego siebie krok po kroku.

Wykorzystując literackie cytaty, autorka prowadzi nas drogą poznania emocji i uczuć i wskazuje, jak rozwiązać problemy życia codziennego.

Dokądkolwiek zmierzamy, ten dziennik może być przewodnikiem duchowym pomocnym w poznaniu własnego ,,ja".

Znajdując czas na poznanie samego siebie i rozpoznając swoje marzenia, doceniamy otaczający nas świat i osiągamy to, co zaplanowaliśmy.

Kup książkę

Avatar użytkownika - minimalistKa
minimalistKa
Przeczytane:2016-07-14, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,
To pierwsza kreatywna książka po którą sięgnęłam. Do tej pory omijałam je szerokim łukiem, aż nagle trafiłam na piękne, kolorowe, pełne rysunków i motywujących cytatów wydanie. Każdą kolejną stronę książki chłonęłam momentalnie, ciężko jest się powstrzymać przed uzupełnieniem jej w całości za jednym zamachem. O książce napisałam więcej tutaj http://www.minimalistka.pl/2016/07/ksiazka-na-lipiec-zacznij-od-dzis.html