OPIS KSIĄŻKI:

Data wydania: 2010-10-05
ISBN: 973-83-7648-479-2
Dodał/a książkę:ludwik101

Kontynuacja Przenośnych drzwi!
Paul nadal pracuje w dziwnej firmie J.W. Wells & Co, ale teraz już zdaje sobie sprawę z tego, czym naprawdę zajmuje się jego pracodawca. Rozwija też swoje umiejętności magiczne w nastawionym na konkurencję, ale też lukratywnym korporacyjnym świecie. Dostaje awans, lecz szybko okazuje się, że powinien był zapoznać się bliżej z propozycją zwierzchnika. Sophie, dziewczyna Paula, wyjeżdża do biura w Hollywood, będzie więc musiał poradzić sobie z presją w pojedynkę…

Tom Holt (ur. 1961) popularny brytyjski autor, mistrz tzw. komicznej fantasy, często porównywany do Terry’ego Pratchetta. W swoich powieściach wykorzystuje motywy mitologiczne, historyczne i literackie, najczęściej je parodiując. Pełnym imieniem i nazwiskiem (Thomas Charles Louis Holt) firmuje powieści historyczne. Wraz ze Steve’em Nallonem napisał w 1989 roku nieautoryzowaną biografię Margaret Thatcher, „I, Margaret”.

Niespotykanie zakręcona historia, pełna zabawnych gagów.„The Guardian”
Śniło Ci się to zupełnie nieobliczalna i wspaniale ekscentryczna powieść „Mail on Sudany”
Śniło Ci się jest tekstem wściekle kreatywnym!„New Scientist”

blackithilien plusminus Linia koment
Przeczytane:2016-01-24, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,Czytam regularnie 2016,Mam,
Generalnie książka podtrzymuje wysoki poziom poprzedniego tomu. Dużo abstrakcyjnego humoru, ciekawych zwrotów akcji, ciekawych miejsc i nieszablonowych postaci. Jest nieco bardziej pogmatwana, a kilka motywów nieco przekombinowany, ale i tak można to autorowi wybaczyć.
KobaltowaWrona plusminus Linia koment
Przeczytane:2011-09-02, Ocena: 5, Na półkach: Przeczytałem,
Myślę, że zależy to od gustu, ja autora uwielbiam ;) "Przenośne drzwi", "Śniło Ci się" i "Woda, powietrze, ogień i... budyń" zmieniły kilka moich dni w niezbyt realistyczne, choć podejrzanie prawdziwe przypadki wariatki. Obecnie bacznie przyglądam się przedmiotom użytowanym codziennie, a już przed biurowymi sprzętami uciekam. I wierzę, że sąsiadka to goblin. Za ładna małpiszona... Wszystko przez Toma Holta! Jest dowcipny. Dla niego świat realny jest tylko przykrywką dla tego co fantastyczne i niesamowite. Ale nie jest trywialny, czy łatwy. W niego trzeba się wczytać... ale jak juz się człowiek pozwoli mu porwać, umarł w butach i to wielokrotnie!
Okładka - Śniło Ci się Poradnik zdrowia kotów
Race Foster , Marty Smith
Okładka - Śniło Ci się Te wszystkie następne lata