Opis ksiązki
Kup Teraz

Świat Finna 2. Finn nieposkromiony

Ocena ( 2 osoby )
5.0
Wydawnictwo: Dreams
Data wydania: 2013-08-21
Kategoria: Dla młodzieży
ISBN: 978-83-63579-32-6
Liczba stron: 304
Dodał/a książkę:izabela81
Trzej przyjaciele, którzy razem pokonali niejedną trudność. Nowe zadanie, które na początku wydaje się niemożliwe do wykonania. I tajemniczy obcy, który wszystko potrafi i wyciśnie z chłopaków siódme poty. OBOWIĄZUJĄCA MAPA: Google Earth. UCZESTNICY: Siedem miliardów postaci na pięciu kontynentach. QUEST: Znajdź pośród nich doskonałego męża dla samotnej matki. REGUŁY: Sprawdź cechy charakterów wszystkich kandydatów, na przykład ich MASCULINITY, a więc męskość, MOOD czyli siłę woli, czy też MECHANICS. Możesz nie zwracać uwagi na FIGHTING SKILLS, czyli zręczność w walce.
szara_linia
Opinie
Ocena 1 2 3 4 5 6
Komentarz
esperanza plusminus Linia koment
Przeczytane:2013-11-25, Ocena: 4, Na półkach: Przeczytałem,52 książki 2013,Mam,
Z niewiadomych mi przyczyn udało mi się tę książkę wygrać :D I prawdę powiedziawszy miałam mieszane uczucia, gdy wybierałam ją jako kolejną do czytania. Jednak, na przekór moim niestabilnym uczuciom, książka okazała się ciekawym kąskiem :). Trzej przyjaciele: Finn, Flo i Lukas, zmagają się ze swym dzieciństwem, a co za tym idzie, również ze swoimi szalonymi pomysłami. Pierwszy tom dotyczył drogi na przełaj, czyli ciągłego podążania w linii prostej naprzód. Dosyć oryginalny pomysł. Drugi tom natomiast dotyczył znalezienia dla matki Flo odpowiedniego mężczyzny, spełniającego wymagane kryteria. MUSCULANITY, MOOD, MECHANICS i SKILLS. W każdej kategorii można było zdobyć 10 punktów, a jury składało się właśnie z 3 wcześniej wymienionych bohaterów. Oprócz oczywiście tych 4 kategorii, idealny dla Sophii mężczyzna nie mógł palić, jeść mięsa, podnosić głosu, zabijać zwierząt (nawet muchy), nie porzucać wszędzie skarpetek i opuszczać deskę w toalecie. Musiał również posiadać takie cechy jak: wysportowana sylwetka i minimum 1,82 m wzrostu. Miejsca jakie odwiedzali bohaterowie są iście najeżone wysportowanymi i atletycznymi mężczyznami, jednak to czysty przypadek decyduje o znalezieniu odpowiedniego kandydata i prawdziwej miłości. Jaki to przypadek? Czytelnik musi się dowiedzieć tego sam :).
Zachęcam gorąco do zapoznania się z tą książką. Nie jest ona może elokwentna ale za to dydaktyczna. I może z początku w ogóle nie wiadomo o co chodzi, wraz z akcją nabiera się wrażenia, że książka ta jest czymś intrygującym. Zabawna i zaskakująca, wprost dla każdego, kto uwielbia czytać :).
gendun Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
NATANIELKA Linia koment
Przeczytane:2014-04-22, Ocena: 6, Na półkach: Przeczytałem,Mam,
Dizzy Linia koment
Na półkach: Chcę przeczytać,
break
Okładka - Świat Finna 2. Finn nieposkromiony Dobra nowina - historie biblijne
Billy Graham
Okładka - Świat Finna 2. Finn nieposkromiony Hotel nad oceanem
Colleen Coble
Okładka - Świat Finna 2. Finn nieposkromiony Droga Karolino...
Kristy Woodson Harvey
Okładka - Świat Finna 2. Finn nieposkromiony Boskie lato
Denise Hunter
Okładka - Świat Finna 2. Finn nieposkromiony Irlandzkie Łąki
Susan Anne Mason
POLUB NAS!
WYDAWCY POLECAJĄ
Zwyczajna łaska
Książka Racheli
Sekret Wesaliusza
 
STRONA GŁÓWNA

MOJE GRANICE
Dodaj/Opublikuj
Wirtualna biblioteczka
Ustawienia
Więcej opcji
KSIĄŻKI
recenzje
premiery, nowości
zapowiedzi wydawnicze
audiobooki
patronaty
rankingi
autorzy
rekomendacje
wyzwania czytelnicze
WIERSZE

OPOWIADANIA

KONKURSY

SPOŁECZNOŚĆ
forum
blogi
zdjęcia
filmy
kalendarz
książki za aktywność
PUBLICYSTYKA
wywiady
eseje
sylwetki twórców
recenzje filmów