Bądź odpowiedzialnie nieodpowiedzialna! Wyluzuj! To nie jest poradnik. Poradniki są dla grubasów i rozwodników. Jeśli szukasz książki, która powie ci, jak poradzić sobie z problemami, to szukaj dalej. To nie książka o tym, jak być szczęśliwą. To książka o tym, jak rządzić światem. Dzięki nam zrozumiesz, że jesteś cudowna i niesamowita. Staniesz się nieuchwytną dziewczyną, której pragną wszyscy! Zawsze będą się wokół ciebie kręcić faceci z pierwszej ligi. Zołzy dostają to, co najlepsze. Powiemy ci, jak kobieta może osiągnąć sukces w świecie zdominowanym przez mężczyzn. Damy ci pewność siebie i wiedzę potrzebną, by świat leżał ci u stóp. Powodzenia! Twoje Zołzy

Informacje dodatkowe o Świat według zołzy: Jak być zołzą, wyglądać zarąbiście i owijać sobie facetów wokół palca:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2013-08-09
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7642-247-3
Tytuł oryginału: Nice is Just a Place in France. How to Win at Basically Everything
Tłumaczenie: Konieczka Alka

Kup książkę Świat według zołzy: Jak być zołzą, wyglądać zarąbiście i owijać sobie facetów wokół palca

Świat według zołzy: Jak być zołzą, wyglądać zarąbiście i owijać sobie facetów wokół palca - opinie o książce