Światło i ekspozycja. Warsztaty artystyczne dla fotografów

Sztuka błyskotliwej fotografii

Praca z trybami ekspozycji Odnajdowanie najlepszego światła Twórcze wykorzystanie szumów Twórcza obróbka zdjęć w cyfrowej ciemni

I stała się światłość! Oto jeden z najwybitniejszych współczesnych fotografów napisał prawdziwie smakowitą książkę dla wszystkich miłośników cyfrowej fotografii. Jeśli Ty również jesteś świadom, że każde wybitne zdjęcie rozpoczyna się od dobrego zrozumienia oświetlenia i twórczej ekspozycji, bez wątpienia docenisz wartość tego podręcznika. Zaprzyjaźnij się ze swoją przesłoną, poznaj zasady użycia czasu otwarcia migawki i doboru czułości - dowiedz się, kiedy należy te parametry zmienić i w jaki sposób ta zmiana wpłynie na zdjęcie.

Dzięki opatrzonym przejrzystymi podpisami zdjęciom poznasz tajniki wykonania każdej fotografii, co pozwoli Ci tworzyć własne perfekcyjne prace. Książka oferuje również zestaw praktycznych rozwiązań, dotyczących doboru światła i naświetlania, gotowych do natychmiastowego wykorzystania. Ponadto studiowanie wyśmienitych fotografii autorstwa Davisa oraz jego pasja, bezkompromisowość i inwencja twórcza staną się źródłem nieustającej inspiracji dla Twoich nowych cyfrowych dzieł.

Wybór czasu otwarcia migawki Korzystanie z trybu pełnej automatyki Twórcze naświetlanie Makrofotografia a przesłona Przygotowanie do zdjęć nocnych Wykonywanie bardzo długich naświetleń Celowe prześwietlenie lub niedoświetlenie Cyfrowa ciemnia

Książka, która rozświetli wszystkie Twoje dni pracy z aparatem

Informacje dodatkowe o Światło i ekspozycja. Warsztaty artystyczne dla fotografów:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2011-04-21
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Światło i ekspozycja. Warsztaty artystyczne dla fotografów

Światło i ekspozycja. Warsztaty artystyczne dla fotografów - opinie o książce

Po prostu Red Hat Linux 7.1
Harold Davis0
Okładka ksiązki - Po prostu Red Hat Linux 7.1

Linux to system operacyjny o ogromnych możliwościach. Możesz go zainstalować na bardzo różnych komputerach, np. w domu. Możesz także zrobić z niego...

Krajobrazy. Kreatywna fotografia
Harold Davis0
Okładka ksiązki - Krajobrazy. Kreatywna fotografia

Skończ z nudnymi zdjęciami krajobrazów! Jaki sprzęt wybrać do fotografowania krajobrazu? Jak uwiecznić krajobraz morski, a jak górski? Jak wykorzystać...

Forget Me Not
Julie Soto