Święty Paweł: Moim życiem jest Chrystus. Rozważania o Słowie Bożym

Warto dać życie Panu Jezusowi Chrystusowi!

Bracia i siostry, odwagi!

Powołaniem każdego wierzącego jest wierność Chrystusowi i dawanie świadectwa wiary w codziennym życiu. Czy jednak nie czujemy czasami, że wymagająca miłość Jezusa nas przygniata? Czy nie mamy wrażenia, że nie jesteśmy dostatecznie silni i utalentowani, by stać się Jego świadkami?

Ojcowie Antonello Cadeddu i Henrique Porcu, których rekolekcje i modlitwy o uzdrowienie przyciągają tysiące wiernych, jako przykład dają nam św. Pawła Apostoła - wroga Kościoła, który spotkał Boga i oddał życie Jezusowi. Po swoim nawróceniu poświecił się całkowicie głoszeniu Ewangelii. Dzięki tej książce dowiadujemy się, w jaki sposób Słowo Chrystusowe skłania nas do: otwarcia się na moc z wysoka, odwagi do przyjęcia wiary w Boga oraz życia niezwykłymi charyzmatami, którymi Duch Święty chce obdarzyć każdego z nas.

OJCOWIE ANTONELLO CADEDDU I HENRIQUE PORCU - ewangelizatorzy oraz założyciele Wspólnoty Przymierze Miłosierdzia, która działa wśród ubogich i złamanych przez grzech. Działalność rozpoczęli w Brazylii, obecnie posługują modlitwa o uzdrowienie na całym świecie, w tym w Polsce. Misyjnej działalności ojców towarzysza niezwykłe znaki i cuda.

Informacje dodatkowe o Święty Paweł: Moim życiem jest Chrystus. Rozważania o Słowie Bożym:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2016-10-04
Kategoria: Duchowość, religia

Kup książkę Święty Paweł: Moim życiem jest Chrystus. Rozważania o Słowie Bożym

Święty Paweł: Moim życiem jest Chrystus. Rozważania o Słowie Bożym - opinie o książce

Różaniec Maryi Dziewicy
o. Henrique Porcu0
Okładka ksiązki - Różaniec Maryi Dziewicy

Słynne Maryjne fiat to moment, w którym Najświętsza Maryja wyraziła zgodę na przyjęcie łask Ducha Świętego, stając się tym samym wzorem odwagi w przyjmowaniu...

Nivaldo. Dobry łotr
o. Henrique Porcu0
Okładka ksiązki - Nivaldo. Dobry łotr

Nivaldo - Boży Gwałtownik, który zdobył Królestwo Czy istnieje sytuacja, która może powstrzymać moc Bożą? Skrajna bieda? Patologia i przemoc w rodzinie...