Życie w pożyciu

Czym się zajmuje IPM, czyli Instytut Pamięci Małżeńskiej? Czy kobiety dysponują radarem, który wykrywa leni? Dlaczego założenie szlafroka może być wyzwaniem?

Szymon Majewski w zabawny, ale jakże trafny sposób opowiada o  współczesnym związku. Pokazuje schematy sytuacji, które mają miejsce w klasycznym związku damsko-męskim; w relacjach kobieta-mężczyzna, co w jego przypadku oznacza: mąż-żona.

To ciepła, ironiczna opowieść o kobiecie. I równie ciepła, autoironiczna opowieść  o mężczyźnie.

To lustro, w którym przejrzeć  się może każda kobieta, i każdy mężczyzna. Zapis zwyczajnego, a zarazem niezwyczajnego życia we dwoje i inspiracji, jakie czerpać można z małżeńskich problemów i radości.

Testując na znajomych czytających felietony Szymona pisane dla miesięcznika ,,Zwierciadło" przekonaliśmy się, że niejeden czytelnik pomyśli  w trakcie lektury "To historia mojego związku" albo ,,I ja mam tak w domu na co dzień".

Nostalgia, prawdziwe uczucia, duża dawka humoru, jednym słowem - energetyczny Szymon Majewski.

Informacje dodatkowe o Życie w pożyciu:

Wydawnictwo: Zwierciadło
Data wydania: 2015-05-13

Kup książkę Życie w pożyciu

Życie w pożyciu - opinie o książce

To felieton opowiadający o relacji autora ze swoją żoną. Zabawnie opisane sytuacje z życia codziennego. Może czasami mocno przerysowane, ale nie ukrywałam, że książka bardzo mnie bawiła i poprawiała humor. Czasami widziałam tam swoje zachowanie. Bardzo podobało mi się, że książkę czytał sam autor. Myślę, że dzięki temu lepiej słuchało mi się tego audiobooka.

Nie jest to wymagająca lektura, sprawdzi się w gorsze dni, lub właśnie do pierwszego wysłuchania audiobooka. Cieszę się, że to właśnie tę książkę wybrałam jako pierwszą.

No i to zupełnie coś innego niż czytam na co dzień. Widziałam, że pan Szymon napisał jeszcze jakąś książkę, pewnie też za jakiś czas po nią sięgnę.

Avatar użytkownika - Muminka789
Przeczytane:2015-09-22, Ocena: 5, Przeczytałam,
Showman, czyli spowiedź świra
Szymon Majewski0
Okładka ksiązki - Showman, czyli spowiedź świra

Szymon Majewski Show to najchętniej oglądany program rozrywkowy w Polsce, a jego Autor jest najbardziej rozpoznawalnym i lubianym gwiazdorem polskich mediów...