Okładka - Adobe InDesign CC/CC PL. Oficjalny podręcznik

Adobe InDesign CC/CC PL. Oficjalny podręcznik

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: brak danych
Dodał/a książkę:helion
Adobe InDesign CC jest doskonałym narzędziem do projektowania publikacji przeznaczonych do wydruku za pomocą drukarek komputerowych, naświetlarek i maszyn drukarskich. Program pozwala również na eksportowanie dokumentów do wielu formatów, w tym PDF, HTML czy EPUB, dedykowanych różnym urządzeniom elektronicznym.

Książka, którą trzymasz w dłoni, jest częścią serii Oficjalny podręcznik. Tytuły do niej należące są uznawane za najlepszy materiał szkoleniowy na rynku. Podręcznik ten składa się z szesnastu lekcji, w których przystępnie objaśniono podstawową obsługę i korzystanie z zaawansowanych funkcji InDesigna. Szczegółowe instrukcje, propozycje dodatkowych ćwiczeń i udostępnione pliki z materiałami do ćwiczeń pozwalają na bezproblemowe, szybkie i efektywne opanowanie programu.

Dowiedz się, jak:
  • rozpocząć pracę z InDesignem i jak wygląda jego przestrzeń robocza
  • na czym polega podstawowa i zaawansowana edycja i konfigurowanie dokumentów
  • pracować z obiektami i warstwami oraz sterować przepływem tekstu
  • manewrować kolorami i elementami graficznymi
  • przygotować projekt do wydruku i eksportować dokumenty w różnych formatach
  • wykorzystać nowe możliwości Adobe InDesign

InDesign — zaprojektuj, opublikuj, wydrukuj!

Kelly Kordes Anton — autorka wielu książek dotyczących programu InDesign.
John Cruise od ponad dwudziestu lat zajmuje się pisaniem o tworzeniu układów stron. Jest autorem i współautorem wielu książek i artykułów; na co dzień — wykładowcą akademickim.