Adobe Photoshop 7. Wystarczy jedno kliknięcie!

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2004-02-02
Dodał/a książkę:helion

Książka na prawie 100 kolorowych stronach przedstawia ogromny zakres możliwości oferowanych przez Photoshopa. Wkrótce przekonasz się, że dzięki tej książce i towarzyszącemu jej dyskowi CD-ROM praca stanie się łatwiejsza, zarówno w przypadku codziennych zadań, jak i projektów "na wczoraj".

Na dołączonym do niniejszej książki dysku CD-ROM znajdziesz ponad 800 wspaniałych, wspierających Twoją kreatywność rozwiązań graficznych, gotowych do natychmiastowego użycia:
  • Photoshop potrafi malować! Ponad 60 specjalnych profilów artystycznych pozwali przekształcić zdjęcia w obrazy akwarelowe, olejne, pastelowe, a także wykonane innymi technikami.
  • Style warstw! Niemal 250 niesamowitych, rozbudowanych i praktycznych stylów daje niesłychane możliwości w zakresie przekształcania napisów i elementów graficznych w obiekty z metalu, kamienia, lodu, szkła, plastiku, drewna czy lamp neonowych -- co tylko sobie wymarzysz!
  • Style fotograficzne! Na płycie znaleźć można ponad 75 profilów przeznaczonych do przetwarzania zdjęć: tinty, efekty ciemnego pokoju, kolorystyczne efekty tonalne, tekstury malarskie i płócienne, nakładki ziarna kliszy filmowej i szumu cyfrowego, ramki (wraz z obwódkami wewnętrznymi) i miękkie winiety.
  • Efektowne przyciski! 150 stylów przycisków oraz 50 stylów typu Rollover przeznaczonych do stylizacji elementów nawigacyjnych -- automatycznie definiujących obszary aktywne i można ich użyć jednym kliknięciem w programie ImageReady.
  • Specjalne profile do retuszowania fotografii! Efektywne pędzle, narzędzia do usuwania efektu czerwonych oczu i zaczerwienień skóry oraz wybielania zębów.
  • I jeszcze więcej! Praktyczne profile kadrowania o najczęściej stosowanych wymiarach, ponad 40 unikalnych gradientów i ponad 150 wspaniałych wzorów deseni i tekstur.
  • Światło, kamera, akcja! Zadania dołączone na CD-ROM-ie pozwalają bez trudu tworzyć efekty specjalne przy użyciu tekstów, grafiki oraz zdjęć i obrazów malarskich, a także pełnią rolę wygodnych narzędzi automatyzujących rutynowe zadania.
andr Linia koment