OPIS KSIĄŻKI:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Data wydania: 2007
Kategoria: Edukacyjne
Dodał/a książkę:Wojciech Polak
Wszystko w jednym miejscu!Mając setki opcji i argumentów poleceń systemu Cisco IOS do zapamiętania, kandydaci CCNA muszą mieć pojemną pamięć. Organizacja własnego podręcznego zestawu poleceń to zadanie samo w sobie, a zasoby internetowe nie zawsze są dostępne. Teraz mamy pomoc w postaci tej książki. Ten łatwy w użyciu podręcznik, zawierający cenne wskazówki i przykłady zastosowania poleceń w praktycznym działaniu, pomoże w zaznajamianiu się z systemem Cisco IOS podczas pracy na routerach i przełącznikach w sieciach symulacyjnych. Książka ta zawiera zestawienie wszystkich poleceń ze słowami kluczowymi, argumentami oraz zgłoszeniami wiersza wprowadzania. W książce zaprezentowano wiele przykładów konfiguracji, wizualne układy sieci wraz z ich konfiguracjami i komunikatami wyjściowymi. Są tu również unikalne przewodniki dotyczące dzielenia na podsieci, maskek podsieci o zmiennej długości (VLSM) oraz standardowych etapów konfiguracji routera. Zaprojektowany jako swego rodzaju ?odświeżacz pamięci?, podręcznik ten to wspaniałe uzupełnienie dla studentów programu CCNA Cisco Networking Academy, lub osób przygotowujących się do egzaminu CCNA (640-821 INTRO, 640-811 ICND, lub 640-801 CCNA).Tematy są omawiane w kolejności modułów z czterech kursów CCNA Networking Academy:CCNA 1, Podstawy sieci,CCNA 2, Routery i podstawy routingu,CCNA 3, Podstawy komutacji i routing dla średnio zaawansowanych,CCNA 4, Technologie WAN.
ot Linia koment
Cień jabłoni